پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله نورمفیدی

image

1403/2/28

پیام حضرت آیت الله نورمفیدی به اختتامیه هشتمین جشنواره ملی تئاتر ایثار

نماینده ولی فقیه در استان گلستان و امام جمعه گرگان در پیامی به اختتامیه هشتمین جشنواره ملی تئاتر ایثار، با تجلیل از مقام شامخ شهدا و ایثارگران از همه کسانی که دراین مسیر مبارک گام برمی دارند ،تقدیر و تشکر نمود.

 متن پیام به شرح زیر است:

 

بسمه تعالی

تقارن برگزاری هشتمین جشنواره ملی تئاتر ایثار در استان گلستان با ایام مبارک دهه کرامت (میلاد با سعادت فاطمه معصومه «س» و امام رضا «ع» ) فرصت مغتنمی است که هنرمندان محترم تاثیرات معنوی را با زبان هنر به زیبایی به روی صحنه ببرند .

این رخداد فرهنگی و هنری را با هدف نگاه هنرمندانه به فرهنگ ایثار،از خود گذشتگی ،زندگینامه شهدا و ایثارگران در قالب هنر که زیباترین ،منظم ترین نوع ارتباط مردمی محسوب می شود و در عین حال برای مخاطبین بویژه جوانان عزیز بسیار مفید ،جذاب و تاثیرگذار می دانم.

با توجه به سابقه درخشان این استان در فعالیت های هنری از جمله تئاتر انتظار دارم رئیس محترم بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور با دبیری دائم جشنواره ملی تئاتر ایثار بنام استان گلستان موافقت و مساعدت فرمایند.

اینجانب با تجلیل از مقام شامخ شهدا و ایثارگران از همه کسانی که دراین مسیر مبارک گام برمی دارند از جمله هنرمندان گلستان و استان های شرکت کننده ،مسئولین گرامی استان ،اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تقدیر و تشکر می نمایم.

امید که در پناه علی بن موسی الرضا علیه آلاف التحیه و الثناه  و توجهات ارواح مطهر شهدای همیشه جاوید و منویات حکیمانه رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی )همواره پیروز و سربلند باشید.

والسلام علیکم و رحمه الله وبرکاته

سید کاظم نورمفیدی

اشتراک گذاری : توییتر اینستاگرام تلگرام

logo

آخرین پیام ها

آرشیو
logo

پربازدیدترین پیام ها

آرشیو