پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله نورمفیدی

image

1402/12/11

امام جمعه گرگان :حضور باشکوه مردم در انتخابات مشت محکمی بر دهان دشمنان است

آیت الله نورمفیدی گفت: مردم با حضور باشکوه در انتخابات و پای صندوق های رای، مشت محکمی بر دهان دشمنان بزنند و اعلام کنند ما برای حفظ نظام جمهوری اسلامی ایران همیشه در صحنه هستیم.

صوت خطبه

آیت الله سیدکاظم نورمفیدی ظهر امروز (جمعه ١١ اسفند) در خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه گرگان گفت: یکی از معانی انتظار امید به آینده است و اینکه انسان همیشه امیدوار باشد و ما وظیفه داریم طبق دستور قرآن همیشه نسبت به آینده امیدوار باشیم.

امام جمعه گرگان با اشاره به چهار انقلاب صنعتی در دنیا، افزود: الان در انقلاب صنعتی چهارم هستیم که دوران بسیار عجیبی است و تحولات گوناگونی رخ داده و دنیا در حال تحول است. 

وی ادامه داد: ایران در میان همه کشورهای اسلامی در این انقلاب صنعتی چهارم مراتب خیلی خوبی پیدا کرده است و برخی ها بی انصافی می کنند و این چیزها را نمی بینند.

آیت الله نورمفیدی با اشاره به عجیب بودن هوش مصنوعی، گفت: ایران در بین کشورهای اسلامی در هوش مصنوعی رتبه اول، در چاپ سه بعدی رتبه دوم، در رباتیک رتبه دوم و  اینترنت اشیا رتبه چهارم را دارد.

وی اظهارداشت: رتبه ایران در بین کشورهای اسلامی رتبه قابل قبولی است و در مجموع رتبه اول را در میان این کشورها دارد. و با این رتبه ها باید نسبت به آینده کشور امیدوار باشیم.

نماینده ولی فقیه در گلستان با بیان اینکه یکی از چیزهایی که این روزها می شنویم عده ای همیشه به دنبال مایوس کردن مردم هستند، گفت: درست است مشکلات و گرفتاری در کشور وجود دارد اما چرا همیشه منفی ها را می بینییم، باید امیدوار باشیم که این مشکلات حل شود. 

وی افزود: جمهوری اسلامی پیشرفت های خیلی خوبی هم داشته است و امروز موقعیت منطقه ای ایران با گذشته خیلی فرق کرده است و یکی از کشورهای موثر در منطقه ایران است.

آیت الله نورمفیدی با بیان اینکه خودشان هم به دستیابی پیشرفت ایران اعتراف می کنند، گفت: اینها پیشرفت است. در زمینه های دیگر هم پیشرفت داشته ایم.

وی افزود: اینطور نباشد که در جامعه تزریق به یاس کنیم، اینها خطرناک است و به نفع جامعه نیست.

امام جمعه گرگان گفت: کسانی که به کشور علاقه دارند ممکن است با انقلاب زاویه داشته باشند، هر ایرانی که به پیشرفت و ارتقای مرتبه این کشور علاقه داشته باشد باید این خوبی ها را هم ببیند.

وی با اشاره به تبلیغات سوء دشمن به خصوص در دوران انتخابات از طریق ۵٠٠ شبکه علیه این کشور، تاکید کرد:  همه برادران و خواهران بروند پای صندوق های رای و رای خود را بدهند.

آیت الله نورمفیدی افزود: از من هم برای رای دادن سوال نکنید، من رای خود را به هیچ کس نخواهم گفت. خودتان تشخیص دهید و بروید رای دهید تا انتخابات با شکوهی داشته باشیم و با حضور خود مشت محکمی بر دهان ۵٠٠ شبکه علیه زده و اعلام کنیم شما می خواهید ما نباشیم ولی ما هستیم.

اشتراک گذاری : توییتر اینستاگرام تلگرام

logo

آخرین خطبه ها

آرشیو
logo

پربازدیدترین خطبه ها

آرشیو