آیت الله سیدکاظم‌نورمفیدی در دیدار مدیران تابعه وزارت اطلاعات و فناوری اطلاعات با ایشان اظهار کرد: در روایات ما در رابطه با ظهور امام زمان (عج)گفته شده زمانی که ایشان ظهور می کنندمردم کف دست خود را نگاه می کنند وایشان را می بینند و دستور می گیرند که این موضوع می تواند به گوشی موبایل های امروزی اشاره داشته باشد.

امام جمعه گرگان گفت: این مقدمه ای بر تکامل انسان دارد و زمانی که امام زمان (عج)می آید دستی برسر مردم می کشد و عقول مردم کامل می شود.

وی افزود: مشغله ها وقت انسان را پرمی کند و اگر قرار باشدسرعت این قدر زیاد شود که وقت خالی زیاد داشته باشیم انسان وقت بیشتری پیدا می کند و باید پرسید زمان فارغ البال بودن را چکار می کند.

آیت الله نورمفیدی گفت: شاید بشر یک تعالی روحی پیدا می کند، در آن تعالی روحی زمان زندگی خود را تقسیم می کند. هشت ساعت استراحت، هشت ساعت کار و تلاش و هشت ساعت تفریح و لذات زندگی لازم است شاید در آن سرعت بشر به جایی برسد که وقت بیشتری برای چیزهای دیگر به دست بیاورد مثلا برای مناجات با خدا؛ چراکه الان وقتی برای آن نمی گذاریم و همه سر در آخور هستند.

وی با ابراز امیدواری از تحقق وعده هایی که در رابطه با ظهور حضرت مهدی (عج)داده اند، اظهار کرد: عدالت در زمان حضرت مهدی (عج)آنچنان در جامعه نفوذ می کند که گرما و سرمای که به خانه ها نفوذ میکند.

امام جمعه گرگان ادامه داد: در حال حاضر کشاورزی ما وضعیت مناسبی ندارد و این علم و فناوری باید در کشاورزی ورود پیدا کند.

وی افزود: در برخی کشورها کشاورزی طبقاتی در حال شکل گیری ادادکه بهره برداری از محصولات را افزایش داده است.

آیت الله نورمفیدی اظهار کرد: امروز در روستاهای ییلاقی علی آباد فردی کارهایی انجام داده که موجب شده از همه جای ایران با او تماس بگیرند و در اقامتگاه هایش اسکان داشته باشند و در این راه صداقت خیلی مهم است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید