پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله نورمفیدی

image

1403/4/7

پیام مشترک نماینده ولی فقیه در استان و استاندار گلستان و دعوت از مردم برای حضور در انتخابات 8 تیر

نماینده ولی فقیه در استان و استاندار گلستان در پیامی مشترک ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید جمهور و شهدای خدمت ، از عموم مردم استان برای حضور در انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری دعوت کردند و اظهار داشتند: شرکت در انتخابات حق وفریضه ای دینی و عقلایی است که می تواند زمینه قوام ، سربلندی و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی را در عرصه ملی و بین المللی تقویت نماید.

متن کامل پیام آیت الله نورمفیدی و دکتر علی محمد زنگانه به شرح زیر است؛

بسم الله الرحمن الرحیم

انتخابات به فرمود امام خمینی (ره) «تعیین کننده سرنوشت یک ملت است» و شرکت در آن حق وفریضه ای دینی و عقلایی است که می تواند زمینه قوام ، سربلندی و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی را در عرصه ملی و بین المللی تقویت نماید.

برگزاری انتخابات زودرس ریاست جمهوری، در شرایطی که هنوز ملت ایران داغدار و بهت زده از فقدان شهید آیت الله دکتر سید ابراهیم رئیسی و شهدای خدمت پرواز اردیبهشت ماه سال جاری هستند، ضرورتی است که با تعیین ساز و کار مقرر در قانون اساسی در هشتم تیر ماه رقم خواهد خورد.

طبق رهنمود مقام معظم رهبری مدظله العالی « هر کسی که علاقه‌مند به ایران قوی است، بایستی در این انتخابات شرکت کند. هر کسی معتقد به لزوم حمایت از نظام جمهوری اسلامی است، بایستی به صورت مضاعف به این امراهتمام داشته باشد»

گلستان به عنوان نگارستان اقوام ایران زمین و سرزمین وحدت و برادری در طول تاریخ انقلاب اسلامی با مشارکت حداکثری در تمامی انتخابات ها ثابت کرده است که دلسوزانه همدل و همگام با نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

اینجانبان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای خدمت ، از عموم مردم قدر شناس، ولایت مدار و همیشه در صحنه استان اعم از شیعه و سنی و اقوام مختلف دعوت می کنیم تا با حضور حداکثری خود در انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری در هشتم تیر موجب سربلندی ،مجد و عظمت جمهوری اسلامی ایران گردیده و نقشه های دشمنان قسم خورده این سرزمین را نقش برآب سازند و زمینه خدمت رسانی خالصانه و صادقانه را بیش از پیش فراهم آورند .

 

سیدکاظم نورمفیدی

علی محمد زنگانه

اشتراک گذاری : توییتر اینستاگرام تلگرام

logo

دسته بندی اخبار

logo

آخرین اخبار

آرشیو