پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله نورمفیدی

image

1403/4/7

پیام حضرت آیت الله نورمفیدی برای مشارکت و حضور حداکثری در انتخابات

نماینده مقام معظم رهبری در استان گلستان و امام جمعه گرگان طی پیامی از همه مردم و اقشار مختلف جامعه برای مشارکت و حضور حداکثری در پای صندوق اخذ رای روز جمعه ۸ تیرماه و انتخاب اصلح دعوت نمود.

متن سخنان آیت الله نورمفیدی به شرح زیر است:

 

در آستانه روز مهم و و سرنوشت ساز انتخابات هستیم .

این انتخابات به فرمایش مقام معظم رهبری مهم ترین صحنه قدرت نمایی ایران است .

ما قدرت دفاعی و نظامی و قدرت امنیتی خوبی داریم که هم اینها به جای خود ،اما مهم ترین قدرت ،حضور مردم در صحنه های سرنوشت ساز کشور است که این قدرت مهم ،سرمایه اجتماعی ما محسوب می شود.

توصیه من به همه آنهایی را که دارای مسئولیت مذهبی و دینی و اجتماعی هستند و حتی به آنهایی را که این انقلاب را شاید هم قبول نداشته باشند ، اما علاقمند به پشتیبانی ، ارتقاء، رشد و توسعه ایران هستند، این است که در انتخابات شرکت کنند و رای بدهند چون دشمنانی که امروز در برابر ما قرار گرفتند روی حضور گسترده مردم حساب باز خواهند نمود.

شاهد این قضییه تظاهرات ها و مخصوصا تشییع جنازه ای باشکوهی بود که از رئیس جمهور محترم انجام گرفت .

حتی بعضی از خبرگزاری هایی که آمده بودند اذعان داشتند که ما در بیرون از ایران خیلی حرف ها در مورد حضور مردم درتشییع جنازه آیت الله رئیسی می شنیدیم اما با حضور دراین مراسم واقعیت و عظمت مردم ایران را مشاهده کردیم .

همه باید در روز جمعه با حضور خود در پای صندوق های رای ، قدرت و سرمایه اجتماعی این کشور را به دنیا نشان بدهند .

مهم تر از حضور در انتخابات ،مسئله مهم انتخاب کسی است که شایستگی و صلاحیت این مقام ریاست جمهوری  ونظام و انقلاب را داشته باشد و بتواند به معنای واقعی کلمه مشکلات کشور را حل کند.

همه برادران و خواهران با بررسی خودشان آن کسی را که توان و شجاعت حل مشکلات کشور دارد را به عنوان اصلح و شایسته انتخاب کنند و به آن رای بدهند .

انتخابات میدان رژه و میدان نشان دادن قدرت ایران به دنیا است و باید هر چه باشکوه تر آن را برگزار نمائیم.

اشتراک گذاری : توییتر اینستاگرام تلگرام

logo

دسته بندی اخبار

logo

آخرین اخبار

آرشیو