پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله نورمفیدی

image

1402/12/12

پیام تقدیر مشترک آیت الله نورمفیدی نماینده ولی فقیه در استان و دکتر زنگانه استاندارگلستان

برای حضور پرشور مردم در انتخابات یازدهم اسفند ماه

انتخابات مظهر اراده ملت است ‌و‌ مردم شریف ایران اسلامی در طول ۴۵ سال گذشته با حضور پرشور پای صندوق های رای همدلی و همراهی خود با نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را ، به اثبات رسانده اند.

دشمنان و بدخواهان ایران اسلامی همواره از مشارکت بالای مردم شریف و قدرشناس در هراس بوده اند ، چرا که می دانند شرکت مردم در انتخابات به معنای همراهی آنان با ولایت فقیه، امامین انقلاب و آرمان های والای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است و هر آنچه در چنته دارند برای ممانعت از این حضور حماسی به میدان خواهند آورد.

اما مردم غیور گلستان، سرزمین برادری و نگارستان اقوام ایران اسلامی نشان دادند برای سربلندی این سرزمین پای کار ایستادند و هیچ لطایف الحیلی نمی‌تواند آنها را از مسیر انقلابشان منحرف سازد و بار دیگر حماسه ماندگار را در تاریخ به ثبت رساندند.

اینجانبان در ایام مبارک ماه شعبان حضور پرشور و کم نظیر مردم استان گلستان را در انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین خبرگان رهبری به فال نیک می‌گیریم و از دست اندرکاران انتخابات اعم از هیات های اجرایی، نظارت و بازرسی، شورای نگهبان ، نیروهای نظامی، انتظامی، امنیتی و اطلاعاتی و همچنین علمای بزرگوار اهل تشیع و اهل تسنن ، اصحاب رسانه و از همه مهمتر ولی نعمتان نظام مقدس جمهوری اسلامی، مردم شریف، با بصیرت و ولایتمدار استان تقدیر می نماییم.

امیدواریم خداوند متعال یاری بفرمایند و تشکیل مجلسی قوی در کنار دولت مردمی بتواند گره گشای مسائل و مشکلات کشور باشد و ایران اسلامی بتواند همچون همیشه در دنیا بدرخشد و الهام بخش مظلومان و ستمدیدگان باشد

اشتراک گذاری : توییتر اینستاگرام تلگرام

logo

دسته بندی اخبار

logo

آخرین اخبار

آرشیو