پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله نورمفیدی

image

1402/8/24

نماینده ولی فقیه در گلستان: باید به مددجویان توانمند کمیته امداد تسهیلات اشتغالزایی پرداخت شود

آیت الله نورمفیدی گفت: باید به مددجویانی که توانایی کار کردن دارند تسهیلات اشتغالزایی پرداخت شود تا بتوانند خودشان نان بر سر سفره خود و خانواده شان ببرند.

آیت الله سیدکاظم نورمفیدی در دیدار سید مرتضی بختیاری رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) کشور با ایشان گفت: خدمت رسانی در کمیته امداد توفیقی است که خداوند متعال نصیب شما کرده است.

نماینده ولی فقیه در گلستان افزود: همیشه تاکید کرده ام مسئولان کمیته امداد به دنبال گذاشتن نان بر سر سفره مردم نباشند بلکه برای افراد نیازمند اشتغال ایجاد کرده تا خودشان بتوانند کار کرده و درآمد کسب کنند.

وی تاکید کرد: باید به افرادی که توانایی کار کردن دارند تسهیلات اشتغالزایی پرداخت شود تا بتوانند خودشان نان بر سر سفره خود و خانواده شان ببرند.

آیت الله نورمفیدی، اقدام کمیته امداد در خودکفایی مددجویان کمیته امداد را کار خوبی خواند و افزود: در این راستا نیز از سوی مرکز نیکوکاری مسجد جامع گلشن گرگان نیز اقدامات خوبی انجام شده است.

وی ادامه داد: مسئولان این بخش در پیش خداوند متعال مسئول هستند و برای حقوق دنیوی کار نکنند بلکه باید برای رضای خداوند کار کنند تا بهترین حقوق را دریافت کنند.

امام جمعه گرگان در ادامه از تلاش های رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) کشور و مدیرکل کمیته امداد استان گلستان تشکر کرد و گفت: اقدامات انجام شده باعث ایجاد امید در بین مردم می شود.

اشتراک گذاری : توییتر اینستاگرام تلگرام

logo

دسته بندی اخبار

logo

آخرین اخبار

آرشیو