پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله نورمفیدی

image

1402/7/1

آیت الله نورمفیدی در نشست با اساتید حوزه های علمیه تاکید کرد :

دعوت الی الله مهم تر از انتقال علم است

حضرت آیت الله نورمفیدی در نشست صمیمی با اساتید حوزه علمیه امام خمینی(ره) گرگان ، گفت: مهم ترین وظیفه  اساتید و مربیان حوزه های علمیه تبلیغ دین و دعوت  الی الله است و لذا اساتید حوزه های علمیه باید به این مهم توجه بیشتری داشته باشند چون دعوت به الی الله مهم تر از انتقال علم است.

نماینده مردم استان گلستان در مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: دعوت مردم به بندگی خدا از دیگر وظایف حوزه های علمیه است و اگر این دعوت توام با عمل صالح نباشد قطعا هیچ فایده ای نخواهد داشت.

موسس حوزه علمیه امام خمینی (ره) گرگان در ادامه با اشاره به  اینکه شرایط امروز حوزه ها با گذشته تفاوت بسیاری کرده است، بر لزوم به روز بودن حوزه علمیه به دانش روز تاکید کرد و گفت: باید کمیت و کیفیت حوزه های علمیه امروز ما توسعه پیدا کند.

امام جمعه گرگان خطاب به اساتید حوزه اظهار داشت :رفتار و برخورد خوب ، برادرانه و خیرخواهانه شما با طلاب می تواند در هدف مقدسی را که برعهده دارید موثر واقع شود.

آیت الله نورمفیدی افزود: در دنیای امروزی شرایط زمان ایجاب می کند حوزه های علمیه با مطالعه ،تحقیق وبررسی به شبهات امروزی جوانان پاسخ دهند.

وی در پایان از دلسوزی و احساس مسئولیت اساتید حوزه های علمیه تقدیر و تشکر  کرد و گفت: شما مروجان اسلام و مکتب اهل بیت (ع) و شاگردان مکتب امام صادق (ع) هستید و دراین هدف مقدس به اهل بیت (ع) توسل بجویید و از آنها استمداد بطلبید.

اشتراک گذاری : توییتر اینستاگرام تلگرام

logo

دسته بندی اخبار

logo

آخرین اخبار

آرشیو