پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله نورمفیدی

image

1402/6/28

دیدار معاون هماهنگ کننده وزارت دفاع با حضرت آیت الله نورمفیدی

معاون هماهنگ کننده وزارت دفاع که بمنظور بررسی سقوط یکی از سامانه‌های آفندی در گرگان به استان گلستان سفر کرده است، با نماینده ولی فقیه دراستان وامام جمعه گرگان دیدار و گفتگو کرد.

آیت الله نورمفیدی دراین دیدار با تشکر از حضور مسئولین وزارت دفاع برای پیگیری موضوع حادثه اخیر ، گفت: اطلاع رسانی به موقع و عذر خواهی از خطای پیش آمده از سوی وزارت دفاع قابل تقدیر است .

دراینگونه قضایا اطلاع رسانی به هنگام و عذر خواهی در صورت اشتباه و خطا جلوی بسیاری از شایعات را می گیرد و به مردم آرامش و اطمینان و اعتماد می بخشد.

وی درادامه افزود:واقعا باید خدا را شاکر باشیم که این حادثه همانند یک معجزه الهی به مردم شهر ما صدمه ای  چندانی وارد نکرد . این حادثه می توانست برای مردم مشکلات زیادی را بوجود بیاورد اما با لطف و عنایات خدای متعال به مردم خسارت جانی و مالی مهمی وارد نشد.

آیت الله نورمفیدی در پایان ضمن تقدیر و تشکر از بزرگواری و متانت مردم گرگان اظهار داشت: ان شاء الله وزارت دفاع خسارات جزئی وارده شده به مردم را جبران نماید.

معاون هماهنگ کننده وزارت دفاع در این دیدار اظهار داشت :از متانت ، بزرگی و صبوری مردم گرگان در حادثه اخیر تقدیر و تشکر می نماییم وخدارا شاکریم که این حادثه به مردم عزیز و شریف شهر گرگان لطمه ای وارد نکرد.

🔸وی تصریح کرد: از همان بدو حادثه به همکاران خودمان اعلام کردیم هر گونه خسارت وارد شده به مردم را در سریع ترین وقت ممکن جبران کنند و رضایت همه عزیزان را جلب نمایند.

 

اشتراک گذاری : توییتر اینستاگرام تلگرام

logo

دسته بندی اخبار

logo

آخرین اخبار

آرشیو