پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله نورمفیدی

image

1401/7/16

آیت الله نورمفیدی:عملکرد مطلوب قوای انتظامی و امنیتی در حوادث اخیر فراموش نمی شود

نماینده ولی فقیه در گلستان گفت: خدمات شبانه روزی و عملکرد مطلوب قوای مسلح و امنیتی در حوادث اخیر و برخورد قاطع با اغتشاشگران فراموش نخواهد شد.

آیت‌الله سیدکاظم نورمفیدی صبح شنبه در صبحگاه مشترک نیروهای مسلح گلستان، اظهارکرد: در حوادث و اتفاقات اخیر همه نیروهای مسلح، نظامی و انتظامی و جان برکفان دستگاه‌های امنیتی حضور مؤثر و مطلوبی داشتند که توانستند اغتشاشگران را در جای خود بنشانند.
نماینده ولی فقیه در گلستان با بیان اینکه وظایف و مسئولیت‌های نیروی انتظامی در اغتشاشات و تجمعات غیرقانونی اخیر قابل تقدیر است، افزود: عملکرد پلیس بیانگر آن است که فرزندان این مرز و بوم در فراجا، بیش از هر زمان دیگری برای دفاع از آرمان‌های انقلاب در صحنه حضور دارند.
وی گفت: این نهاد نظامی از بارزترین مجموعه‌های نظام است و هیچ سازمان و تشکیلاتی مانند نیروی انتظامی در جای جای جامعه حضور ندارد و از این حیث نماد نظام مقدس جمهوری اسلامی است‌.
آیت الله نورمفیدی گفت: چتر خدمات نیروی انتظامی بسیار گسترده بوده و با وجود همه وظایف، به خوبی در صحنه صیانت از شاکله نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران حضور مؤثر دارند.
نماینده مردم گلستان در مجلس خبرگان رهبری ادامه داد: صحنه‌هایی مانند کمک مامور انتظامی به یک کودک یا پیرزن برای عبور از خیابان اگر چه جزو وظایف این نیرو نیست اما دارای ارزش معنوی است و نمی‌توان آن را با مسایل مادی معاوضه کرد.

 

اشتراک گذاری : توییتر اینستاگرام تلگرام

مشاهده گزارش تصویری مشاهده گزارش تصویری
logo

دسته بندی اخبار

logo

آخرین اخبار

آرشیو