دیدار دكتر سورنا ستاري معاون علمي و فناوري رئس جمهور با حضرت آیت الله نورمفیدی نماینده ولی فقیه در استان گلستان و امام جمعه گرگان


 

 

 

دیدار آیت الله بهشتی عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم و نماینده مجلس خبرگان رهبری با حضرت آیت الله نورمفیدی نماینده ولی فقیه در استان گلستان وامام جمعه گرگان


 

 

ديدار حجت الاسلام والمسلمين موحدي آزاد دادستان انتظامي قضات كشور با آيت الله نورمفيدي نماينده ولي فقيه در استان گلستان و امام جمعه گرگان

 

 

 گردهمایی مبلغین ماه محرم -
طلایه داران تبلیغ در چهل سال بصیرت عاشورایی با حضور حجت الاسلام دکتر علوی وزیر اطلاعات و سخنرانی آیت الله نورمفیدی نماینده ولی فقیه در استان گلستان و امام جمعه گرگان صبح امروز در امامزاده عبدالله گرگان باحضور علما و روحانیون استان برگزار شد.

نماينده ولي فقيه در گلستان گفت: وظيفه روحانيت براي برخورد با دسيسه هاي دشمن و ممانعت از تفرقه سنگين است.

به گزارش روابط عمومي دفتر نماينده ولي فقيه : آيت الله سيد کاظم نورمفيدي، پيش از ظهر امروز يکشنبه در همايش طلايه داران تبليغ که با حضور وزير اطلاعات در امامزاده عبدالله(ع) گرگان برگزار شده بود اظهار کرد: امروز بسياري از دشمنان اسلام درصدد ايجاد شکاف بين مردم و نظام هستند و اين مساله وظيفه روحانيت را براي برخورد با دسيسه هاي آنان و ممانعت از تفرقه سنگين تر کرده است.

وي افزود: امروز علمايي که در مناصب اداري قرار دارند نبايد وظيفه اصلي خود را که تبليغ دين و دعوت مردم به آرامش است را فراموش کنند.

آيت الله نور مفيدي افزود: يکي از شرايط مهم تبليغ داشتن گفتار صادق است و تبليغاتي که در حوزه دين انجام مي شود بايد براي مردم جذاب باشد.

نماينده ولي فقيه در گلستان ادامه داد: امروز علما همانند سد محکم در برابر سيلاب حجمه هاي دشمن بايد بايستند و اجازه ندهند اين سيلاب موجب خسارت مردم در زمينه هاي مختلف شود.

وي گفت: بايد در مقابل خالي کردن دل مردم و ترساندن آن ها از وجود برخي کمبودها، مقاومت کنيم و نگذاريم مردم با وسوسه هاي دشمنان از دست بروند، اگر چه بسياري هم ناآگاهانه بر مشکلات موجود و ايجاد نا اميدي دامن مي زنند.