امام جمعه گرگان گفت: تولید کالا و اجناس خوب خدمت به کشور است و باید هر کسی به نوبه خود در این مسیر گام بردارد.

آیت الله «سیدکاظم نورمفیدی» در دیدار مدیرعامل شرکت شیر ایران با ایشان اظهار کرد: رشد کشور در چهار دهه گذشته نسبت به قبل از انقلاب که شاه حتی اختیار خصوصی ترین مسائل زندگی خود را نداشت قابل مقایسه نیست و امروز کشور به نقاط علمی بزرگی دست پیدا کرده و در حال ارسال ماهواره به فضا است.

نماینده ولی فقیه در استان گلستان بابیان اینکه هیچ کسی نمی تواند منکر پیشرفت و تاثیرگذاری ایران در منطقه باشد، ادامه داد: دشمن از راه جنگ اقتصادی در برابر انقلاب قرار گرفته و مقام معظم رهبری مثل کوه در برابر این طوفان های توطئه دشمنان ایستاده است.

آیت الله نورمفیدی افزود: در قبل از انقلاب چه کسانی می توانستد در برابر آمریکا قد علم کند ولی می بینیم که مقام معظم رهبری در مسئله برجام بیان می کند که این آمریکایی ها بودند که از برجام خارج شدند و حق شرط گذاشتن برای ما ندارند و بدون هیچ پیش شرطی باید به برجام برگردند.

وی گفت: امروز ارتقاء کیفیت محصولات توسط تولیدکنندگان یک خدمت به کشور است و تولید ما باید تولید با کیفیتی باشد که وارد هر بازاری در سطح جهان شد مردم آن کشور کالای ایرانی را بر دیگر کالاها مقدم بدانند.

نماینده ولی فقیه در استان گلستان متذکر شد: اگر جنس بی کیفیت را به کشورهای خارجی صادر کنیم دیگر بازار جهانی در اختیار کالاهای ایرانی نخواهد بود.

آیت الله نورمفیدی ابراز داشت: متاسفانه در حوزه صادرات گاهی شاهد آن هستیم که فروشنده ما به دنبال سود آنی است و نمی داند که کالای بی کیفیت می تواند چه ضربه اقتصادی بزرگی به کشور وارد کند.

وی گفت: انقلاب اسلامی در سکوی پیشرفت قرار دارد و باید این پیشرفت در عرصه های مختلف تداوم یابد و در این راستا باید همه دست به دست یکدیگر بدهیم.

نماینده ولی فقیه در استان گلستان بیان کرد: انتظار داریم که تولیدگنندگان قیمت مناسب کالای خود را عرضه کنند و این بهترین عمل صالح برای تولید کنندگان ایرانی به شمار می رود.

آیت الله نورمفیدی افزود: تولید جنس خوب خدمت به کشور است و باید هر کسی به نوبه خود در این مسیر گام بردارد.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید