آیت ا... نورمفیدی نماینده ولی فقیه در استان گلستان و امام جمعه گرگان، به مناسبت عید سعید قربان، طی تماس تلفنی با علمای اهل سنت استان گلستان، فرا رسیدن  این عید بزرگ را به آنان تبریک گفت و از آنان خواست تا پیام تبریک او را به مردم با صفای ترکمن صحرا برسانند و از اینکه شرایط خاص پیش آمده ناشی از شیوع بیماری کرونا و لزوم تلاش همگانی برای قطع زنجیره انتقال، مانع دیدار مستقیم معظم له با مردم منطقه شد، از هم استانی‏های خوب ترکمن عذرخواهی کرد.

ایشان در ادامه تاکید داشتند که در این ایام همه به ویژه علمای منطقه که جایگاه اجتماعی خوبی در بین مردم دارند، تمام تلاش خود را برای رعایت دستورالعمل های بهداشتی به منظور جلوی گیری از انتقال ویروس کرونا به کار گیرند و از مردم خوب ترکمن صحرا نیز بخواهند از رفت و آمد و حضور در اجتماعات تا حد ممکن خودداری کنند.

نماینده مقام معظم رهبری همچنین از عموم مردم استان خواست تا با نیایش به درگاه خداوند متعال و توسل به اولیاء الهی و معصومین علیهم السلام در این ایام با برکت و مقدس برای رفع همه گرفتاری ها به ویژه دفع این بیماری دعا کنند.

لازم به ذکر است در سنوات گذشته آیت ا... نورمفیدی در ایام عید سعید قربان با حضور در منطقه ترکمن صحرا با روحانیون و عموم مردم این منطقه دیدار صمیمانه داشتند که امسال با شرایط پیش آمده امکان انجام آن فراهم نشد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید