نماینده ولی فقیه دراستان گلستان وامام جمعه گرگان با صدوربیانیه ای اظهار داشت :  ملت هوشیار و بیدار علیرغم همه مشکلات و گرفتاری ها همچون گذشته با صبر و نجابت مثال زدنی خویش اغتشاش گران و تخریب کنندگان اموال عمومی و متعرضین به نوامیس و اموال مردم و اماکن مقدسه را تنها گذاشته ، بزودی امیدهای واهی حامیان آنان را به یاس کامل مبدل خواهند ساخت.

در متن این بیانیه آمده است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

     اتفاقات و حوادث روزهای اخیر بار دیگر ثابت نمود که جبهه استکبار به سرکردگی امریکای جنایتکار که در حال اعمال بی سابقه ترین فشارها و تحریم ها علیه مردم شریف و انقلابی ایران می باشد،از هر فرصتی برای ضربه زدن به منافع این ملت حداکثر سوء استفاده را به عمل می آورد.

    آنان که در برابر راهبرد مقاومت در منطقه و نیز مقاومت مردم ایران به شدت درمانده شده اند اکنون همه توان خود را برای بهره برداری ناشیانه از اجرای طرح مدیریت مصرف سوخت به کار بسته و با انواع ترفندها می خواهند با ایجاد ناامنی مردم عزیز ما را نا امید سازند.

   خوشبختانه ملت هوشیار و بیدار علیرغم همه مشکلات و گرفتاری ها همچون گذشته با صبر و نجابت مثال زدنی خویش اغتشاش گران و تخریب کنندگان اموال عمومی و متعرضین به نوامیس و اموال مردم و اماکن مقدسه را تنها گذاشته ، بزودی امیدهای واهی حامیان آنان را به یاس کامل مبدل خواهند ساخت.

    اینجانب ضمن تشکر از رهنمودهای روشنگرانه و قاطع رهبر معظم انقلاب ((مدظله العالی ))و تقدیر از زحمات و تلاش های مسئولان نظام ، از قوای سه گانه بویژه دولت محترم استدعا می کنم ضمن نظارت بر اجرای صحیح این طرح و مراقبت کامل جهت جلوگیری از افزایش بی رویه قیمت ها تمام توان خویش را مصروف کم کردن عوارض منفی اجرای این طرح نموده و در عین حال به روشنگری افکار عمومی نسبت به منافع دراز مدت آن اهتمام ورزند .و اغتشاشگران را به سزای اعمالشان برسانند.

    بدیهی است در این شرایط حساس وحدت مسئولان و مردم و تلاش برای کاستن آلام و درد های ملت عزیز و تبعیت از رهنمود ها و تاکیدات رهبر معظم انقلاب ((دامت برکاته)) بسیار تعیین کننده و سرنوشت ساز است.

 

والسلام علیکم و رحمه الله وبرکاته

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید