دعوت نماینده ولی فقیه و استاندار گلستان از مردم جهت شرکت در راهپیمایی ١٣ آبان / متن کامل پیام آیت الله سید کاظم نورمفیدی و دکتر هادی حق شناس به شرح زیر است:

 

                    بسمه تعالی

 

تاریخ معاصر ملت ایران همواره سرشار از رشادت ها، پایمردی ها، ایستادگی های زنان و مردانی است که هیچ گاه زیر بار زور نرفته اند و مبارزه با استکبار را در پیشانی اقدامات خود قرار داده اند و دفاع از مستضعفان را به عنوان یک وظیفه مورد توجه قرار داده اند.

۱۳ آبان، نمادی از مقاومت و ایستادگی تاریخی یک ملت است که در قالب اقدامی انقلابی توسط قشری فرهیخته صورت گرفت و برای همیشه ماندگار شد.

سیزدهم آبان در واقع روز تجدید میثاق با شهیدان دانش آموز از آغاز نهضت امام خمینی(ه) تا شهیدان دفاع مقدس و نیز همه دانش آموزانی است که در سراسر جهان در راه مبارزه برای آرمانخواهی، در راه عدالت جان خود را نثار کردند تا ریشه ظلم بر چیده شود.

امروز دولت امریکا به نام حقوق بشر در سراسر دنیا شعله های آتش جنگ را برافروخته نگاه داشته و هر روز در گوشه ای از دنیا مستقیم و غیر مستقیم در اداره حکومت ها دخالت می کند و بر این باور است که با جنگ اقتصادی علیه ملت شریف ایران می تواند به اهداف پلید خود دست یابد ، غافل از آنکه جمهوری اسلامی ایران در طول 40 سال گذشته هر روز زنده تر شده است.

اینجانبان از تمامی مردم شریف گلستان، نگارستان ایران دعوت می کنیم با حضور پرشور خود در راهپیمای 13 آبان، روز ملی مبارزه با استکبار جهانی مشت محکمی در دهان یاوه گویان زده و میثاق دوباره خود با آرمان های امام راحل، مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و انقلاب شکوهمند اسلامی را همگام با مردم سراسر کشور به جهانیان اعلام نمایند.

 

سید کاظم نورمفیدی      هادی حق شناس  

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید