گردهمایی مبلغین ماه محرم -
طلایه داران تبلیغ در چهل سال بصیرت عاشورایی با حضور حجت الاسلام دکتر علوی وزیر اطلاعات و سخنرانی آیت الله نورمفیدی نماینده ولی فقیه در استان گلستان و امام جمعه گرگان صبح امروز در امامزاده عبدالله گرگان باحضور علما و روحانیون استان برگزار شد.

نماينده ولي فقيه در گلستان گفت: وظيفه روحانيت براي برخورد با دسيسه هاي دشمن و ممانعت از تفرقه سنگين است.

به گزارش روابط عمومي دفتر نماينده ولي فقيه : آيت الله سيد کاظم نورمفيدي، پيش از ظهر امروز يکشنبه در همايش طلايه داران تبليغ که با حضور وزير اطلاعات در امامزاده عبدالله(ع) گرگان برگزار شده بود اظهار کرد: امروز بسياري از دشمنان اسلام درصدد ايجاد شکاف بين مردم و نظام هستند و اين مساله وظيفه روحانيت را براي برخورد با دسيسه هاي آنان و ممانعت از تفرقه سنگين تر کرده است.

وي افزود: امروز علمايي که در مناصب اداري قرار دارند نبايد وظيفه اصلي خود را که تبليغ دين و دعوت مردم به آرامش است را فراموش کنند.

آيت الله نور مفيدي افزود: يکي از شرايط مهم تبليغ داشتن گفتار صادق است و تبليغاتي که در حوزه دين انجام مي شود بايد براي مردم جذاب باشد.

نماينده ولي فقيه در گلستان ادامه داد: امروز علما همانند سد محکم در برابر سيلاب حجمه هاي دشمن بايد بايستند و اجازه ندهند اين سيلاب موجب خسارت مردم در زمينه هاي مختلف شود.

وي گفت: بايد در مقابل خالي کردن دل مردم و ترساندن آن ها از وجود برخي کمبودها، مقاومت کنيم و نگذاريم مردم با وسوسه هاي دشمنان از دست بروند، اگر چه بسياري هم ناآگاهانه بر مشکلات موجود و ايجاد نا اميدي دامن مي زنند.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید