نماینده ولی فقیه در گلستان و امام جمعه گرگان گفت: امروز کشور بیش از گذشته نیاز به نیروهای شایسته و متخصص در امور مدیریتی و بخش های مختلف دارد.

به گزارش  روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه دراستان گلستان وامام جمعه گرگان ، آیت الله سیدکاظم نورمفیدی امروز چهارشنبه در چهارمین همایش گزینشگران استان گلستان که با حضور دبیر هیات عالی گزینش کشور در گرگان برگزار شد، اظهار کرد: تا زمانی که افراد شایسته و با نگاه توسعه ای بر مسند کار نباشند، مشکلات استمرار خواهد داشت.

نماینده مردم گلستان در مجلس خبرگان رهبری عنوان کرد: برای رفع مشکلات نیز نباید همه مسئولیت را متوجه دولت دانست و طبق بیانات مقام معظم رهبری؛ دولت، مجلس، قوه قضائیه، نیروهای نظامی و انتظامی و همه باید برای رفع مشکلات و گرفتاری ها تلاش کنند.

آیت الله نورمفیدی ادامه داد: مسائل و مشکلات جامعه باید اولویت بندی و ریشه یابی شود و از سوی دیگر برای حل آن مدیران شایسته، توسعه طلب و دلسوز به نظام، انقلاب و مردم برای امور انتخاب شوند.

نماینده ولی فقیه در گلستان همچنین با یادآوری سخنان شب گذشته مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه دشمنان امروز از اقبال عمومی مردم نسبت به نظام و انقلاب هراس دارند، گفت: آنان از پیشرفت های دفاعی و علمی کشور ما می ترسند.

آیت الله نورمفیدی همچنین به مساله گزینش نیروها اشاره کرد و گفت: گاهی در مراحل گزینش سوالات بی پایه و اساس پرسیده می شود که مانع از انتخاب افراد شایسته برای بخش های مختلف است.

امام جمعه گرگان به افراد فعال در هسته های گزینش توصیه کرد که سعه صدر داشته باشند و با یادآوری اینکه کار گزینش سخت و حساس است، افزود: یک فرد گزینشی در واقع مانند قاضی عمل و اعلام رای می کند و در واقع انتخاب مدیرانی که شایستگی متناسب با مسئولیت، تعهد، علاقمندی به پیشرفت کشور را داشته باشند، سخت و دشوار است.

چهارمین همایش گزینشگران استان گلستان به مناسب سالروز صدور فرمان تاریخی امام (ره) مبنی بر تشکیل گزینش با حضور استاندار گلستان، دبیر هیات عالی گزینش، معاون نظارت و ارزشیابی عملکرد و مدیر کل تعیین صلاحیت هیات عالی گزینش کشور و مدیران هسته گزینش ادارات گلستان برگزار شد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید