نماینده ولی فقیه در استان گلستان و امام جمعه گرگان گفت: حل مشکل بیکاری و رکود اقتصادی، مهمترین خواسته مردم از دولت در دوره جدید خدمت است.

به گزارش  روابط عمومی ستاد برگزاری نماز جمعه گرگان، آیت الله سیدکاظم نورمفیدی در خطبه های این هفته نماز جمعه گرگان اظهار کرد: این روزها دولت و مجلس شورای اسلامی در حال رایزنی برای انتخاب بهترین نفرات کابینه دوازدهم هستند که امیدواریم نتیجه این بررسی ها و بحث های طولانی، تشکیل دولتی قدرتمند و توانمند باشد.

 نماینده مردم گلستان در مجلس خبرگان رهبری افزود: نقدهایی که طرح می شود باید منصفانه و به دور از حب و بغض بوده تا نتیجه آن به سود کشورباشد.

 آیت الله نورمفیدی ادامه داد: نقدهای غیرمنصفانه در شان نظام جمهوری اسلامی نیست.

 امام جمعه گرگان بیان کرد: باید انسان های شایسته و دلسوز و توانا به عنوان اعضای کابینه انتخاب شوند تا راه رفع مشکلات کشور هموارتر شود.

نماینده ولی فقیه در گلستان اضافه کرد: حل مشکلات بیکاری، رکود و ایجاد فرصت های شغلی جدید خواسته اصلی مردم است که یکی از راه های رسیدن به این هدف افزایش توان تولید داخلی است.

 آیت الله نورمفیدی بیان کرد: یکی از راه حل های افزایش تولیدات کشاورزی به روز کردن این بخش و بهره مندی ازدانش روز برای ارتقای کیفیت و کمیت تولید آن است.

 به گفته امام جمعه گرگان؛ کشاورزی ما این روزها براساس دانش و علم روز نیست، اهم اهداف دولت در این دوره همین مساله و برطرف کردن معضلات اقتصادی خواهد بود.