استان گلستان مشکلاتی دارد که باید برای رفع آن اقدام موثر و عاجل صورت گیرد. امروز خشک شدن خلیچ گرگان برای ما یک فاجعه است و اگر به آن توجه نکنیم خطر آن روز به روز بیشتر خواهد شد و یا راه آهن استان که اتصالش به بندرهای جنوب میتواند این استان را برای تجارت و بازرگانی متحول کند. بنده از نمایندگان استان هم خواستم که با کمک نمایندگان استانهای سمنان، یزد و بندرعباس به دنبال اتصال این راه آهن به جنوب کشور باشند. چون وزیر راه هم این وعده را به مردم استان ما داده است. انشالله قرارگاه خاتم(ص) در این مسیر با پیگیریهای خودشان به استان ما کمک کنند.

 آیت ا... نورمفیدی در دیدار سردار سعید محمد فرمانده قرارگاه خاتم الانبیاء(ص) با ایشان افزودند: در استان گلستان در زمان سیل من خود از نزدیک شاهد فعالیت های همه دستگاه ها بودم، این خدمات و فعالیتها رضایتمندی اجتماعی را در پی داشت. ما باید قدر این رضایتمندی ایجاد شده را بدانیم. چون این رضایتمندی‏ها سد محکمی در مقابل توطئه های دشمنان بر علیه مردم کشور ماست. در زمان وقوع سیل بازدیدی از سد نرماب و مناطق سیل زده داشتم، از آن زمان همیشه مترصد آن بودم تا شما را ببینم و ضمن تشکر از زحمات قرار گاه خاتم(ص)، از شما بخواهم که به استان ما توجه بیشتری کنید.

 ایشان اضافه کردند: قرارگاه خاتم(ص) با خدمات وکارهایی که در کشور انجام می دهد، می تواند رضایت مردم را نسبت به نظام بیشتر و سیاست های دشمنان ما برای ایجاد شکاف اجتماعی را خنثی کند. این برای ما همانند روز روشن است که همه باید حواسمان جمع باشد. دولت؛ مجلس، قوه قضاییه، همه باید دست در دست هم دهند و در شرایط فعلی کشور با تلاش و مجاهدت، هر روز رضایتمندی مردم را بیشتر کرده و جلوی توطئه ی دشمنان  برای ایجاد شکاف بین مردم و نظام، بایستند.

 نماینده مقام معظم رهبری در استان گلستان اضافه کردند: خدمات قرارگاه خاتم الانبیاء (ص) در کشور قابل تقدیر است. فلسفه وجودی قرارگاه خاتم(ص) این است که کارهای بزرگ و ماندگار در کشور انجام دهد، پروژه هایی که پیمانکاران و شرکت های خصوصی قادر به انجام آن نیستند؛ این قرارگاه باید در کنار شرکتهای داخلی برای خدمت به مردم  تلاش کند و بخش خصوصی هم نباید این مجموعه را مزاحم خودشان ببیند. بلکه احساس کنند این مجموعه ملجاء و حامی آنهاست نه رقیب آنها.