آیت الله العظمی جوادی آملی طی تماس تلفنی با آیت الله نورمفیدی ضمن ابلاغ سلام و اظهار همدردی با مردم آسیب دیده از سیل بویژه در ترکمن صحرا و شهرستان آق قلا  از همه مسئولان و مردم درخواست نمود برای رفع نیازهای ضروری سیل زدگان تلاش بیشتری بعمل اورند.

بازديد حضرت آيت الله نورمفيدي نماينده مقام معظم رهبري در استان گلستان و امام جمعه گرگان از محل اسكان موقت سيل زدگان استان گلستان

نماینده ولی فقیه در استان گلستان و امام جمعه گرگان از مناطق گرفتار سیل ومحل اسکان سیل زدگان شهرستان آق قلا و روستاهای اطراف آن بازدید کردند.

 آیت الله نورمفیدی پس از دیدار با تعدادی از مردم سیل زده ، سرکشی از چادرها و محل‌های اسکان سیل زدگان و بررسی نحوه خدمات رسانی دولت و نهادها، از نزدیک با  آنها ابراز همدردی نمودند.

 

 

 

تماس تلفنی آیت الله فاضل لنکرانی با حضرت آیت الله نورمفیدی پیرامون سیل گلستان

آیت الله فاضل لنکرانی طی تماس تلفنی با حضرت آیت الله نورمفیدی با عموم مردم سیل زده بویژه اهالی ترکمن صحرا اظهار همدردی نموده و نگرانی بزرگان و فضلای حوزه علمیه قم را نسبت به مشکلات مردم سیل زده ابراز نمود.

تماس تلفنی نماینده حضرت آیت الله العظمی سیستانی با آیت الله نورمفیدی پیرامون آخرین وضعیت سیل در استان گلستان

 حضرت حجت السلام والمسلمین شهرستانی نماینده آیت الله العظمی سیستانی درایران طی تماس تلفنی با آیت الله نورمفیدی آخرین وضعیت سیل زدگان استان را جویا شد.

وی دراین تماس ضمن ابلاغ سلام و اظهار همدردی با مردم سیل زده استان بویژه اهالی ترکمن صحرا گفت: از همه می خواهم به کمک مردم گرفتار درسیل بشتابند .

اظهار همدردی حضرت آیت الله العظمی صافی گلپایگانی با سیل زدگان استان گلستان بویژه مردم ترکمن صحرا در تماس تلفنی با آیت الله نورمفیدی

 آیت الله العظمی صافی گلپایگانی در این تماس ضمن اطلاع از آخرین وضعیت سیل در استان گلستان و مشکلات مردم فرمودند: سلام و همدردی اینجانب را به مردم عزیزی که گرفتار سیل شده اند و مشکلات زیادی برای آنها پدید آمده است برسانید و از مسئولین میخواهم همه توان خود را برای خدمت به مردم به کار گیرند.

من دعا گوی همه شما هستم.