بسمه‌تعالي

حضرت حجت‌الاسلام و المسلمين آقاي دكتر حسن روحاني دامت بركاته

بعد‌السلام و التحيه انتخاب شايسته حضرتعالي را به رياست جمهوري ايران اسلامي به ملت شريف ايران ،‌ مقام معظم رهبري و جنابعالي تبريك عرض مي‌كنم. بي‌شك تحقق حماسه سياسي بدون حضور گسترده مردم و همه سليقه‌ها ممكن نبود. از مردم انقلابي ايران كه در تحقق اين حماسه بزرگ مشاركت پرشور داشتند و از شخصيت‌هاي برجسته نظام و انقلاب كه با حمايت از حضرتعالي در شكل‌گيري اين صفحه افتخار آميز براي ايران عزيز نقش پررنگي ايفاء كردند سپاسگزاري مي‌كنم.

امروز بيش از هر زمان مديريت و تدبير و تجربه شما در پيشيرد اهداف انقلاب اسلامي ، پيشرفت و سازندگي كشور و حل مشكلات مردم بويژه معضلات اقتصادي مي‌تواند راه‌گشا و مشكل‌گشا باشد و بعد از خلق حماسه سياسي مهمترين اقدام دولت تدبير و اميد خلق حماسه اقتصادي است. شما كه از سابقه درخشاني در سالهاي قبل و بعد از انقلاب برخورداريد و از يازان صديق امام و رهبري بوده‌ايد با ايجاد دولت فراجناحي و توانمند توازن سياسي را كه از مهمترين نيازهاي كشور است تحقق بخشيد.

توصيه حقير اين است با اتكال به آراء‌ ملت به جناح‌بنديهاي سياسي در اداره كشور و انزواء بسياري از نخبگان و مديران با تجربه پايان داده و از همه نيروهاي انقلاب استفاده كنيد و شايسته‌سالاري و اعتدال را كه همواره شعار شما بوده مد نظر داشته باشيد و با تعامل سازنده با جهان و ديپلماسي قوي كه خود در اين امر تخصص داريد بدون عقب‌نشيني از ارزشهاي انقلاب پرچم عزت و اقتدار ايران بزرگ را در برابر ديدگان جهانيان برافرازيد و با اين اهرم ، تحريم‌هاي ظالمانه را بشكنيد.

اميد است كه همه شايستگان و دستگاههاي كشور در كنار شما با همكاري و همدلي در جهت تعالي نظام اسلامي و پيشرفت كشور در همه زمينه‌ها قدم بردارند.

از خداوند متعال سلامتي و توفيق و نصرت الهي را براي شما مسئلت دارم.

والسلام عليكم و رحمه الله و بركاته

سيد كاظم نورمفيدي

نماینده ولی فقیه در گلستان و امام جمعه گرگان گفت: امروز مردم هوشیار و بابصیرت ایران اسلامی، دو توطئه و دسیسه دشمنان در باره انتخابات را به خوبی می شناسند.

 

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه دراستان گلستان وامام جمعه گرگان، آیت الله ˈسیدکاظم نورمفیدیˈ در خطبه این هفته نماز عبادی سیاسی این شهر افزود: دشمن از یک سو می خواهد مردم حضور کمرنگی در انتخابات داشته باشند تا به خواسته های شیطانی خود برسد و از سوی دیگر می خواهد انتخابات به سمتی هدایت شود تا فرد منتخب مردم با موازین انقلاب اسلامی هماهنگ نباشد.

 

 

به گفته وی، بر اساس این دو توطئه و برنامه ریزی دشمن که از اتاق فکر و رصد آنان دریافت می شود، مردم فهمیده و بابصیرت ایران حضور گسترده ای در انتخابات خواهند داشت و از سوی دیگر با انتخاب درست و اصلح خود، مشت محکمی بر دهان دشمنان خواهند کوبید

 

امام جمعه گرگان گفت: کاندیداهای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در تبلیغات خود، باید رعایت اخلاق را در دستور کار و برنامه های خود داشته باشند.

 

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه دراستان گلستان وامام جمعه گرگان ، آیت الله ˈسیدکاظم نورمفیدیˈ در خطبه های این هفته نماز عبادی سیاسی این شهر افزود: افراد احراز صلاحیت شده باید از سلامت تبلیغاتی کاملی برخوردار باشند و از توهین و افترا بپرهیزند.

نماینده ولی فقیه درگلستان و امام جمعه گرگان با اشاره به اهمیت آموزش های فنی وحرفه ای در توسعه اقتصادی کشور گفت: آموزش های مهارتی باید با سلیقه جوان و نیازهای جامعه منطبق باشد.

 

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه دراستان گلستان وامام جمعه گرگان آیت الله ˈسید کاظم نورمفیدیˈ در دیدار مدیرکل، معاونین و روسای مراکز آموزش فنی و حرفه ای مرکز و غرب گلستان با بیان اینکه کشور به نیروهای ماهر در زمینه های مختلف مانند صنعت، کشاورزی، جهانگردی، اقتصاد نیاز دارد، افزود:

پایگاه اطلاع رسانی آیت الله نورمفیدی – امام جمعه گرگان گفت: قطعاکشتگان این حادثه، شهیدان زیارت بارگاه حسینی اند و پاداش آنان نزد خدای عزیز و رحیم است .

 

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه دراستان گلستان وامام جمعه گرگان ، حضرت آیت الله نورمفیدی در پیامی ضمن محكوم نمودن اين اقدام خصمانه و ناجوانمردانه، شهادت اين پنج زائر عتبات عالیات را تسلیت گفت.

در متن پیام آمده است: