مراسم عزاداری ماه محرم در مسجد جامع گلشن گرگان همزمان با اقامه نماز جماعت مغرب و عشاء به امامت حضرت آیت الله نورمفیدی برگزار می گردد. این مراسم با سخنرانی آیت الله سید مجتبی نورمفیدی و حجت الاسلام والمسلمین سید مهدی نورمفیدی و ذکر مصائب اهل بیت (ع) همراه است.

نماینده ولی فقیه در استان گلستان گفت: در برگزاری چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب، مسئولان باید به دنبال کار محتوایی برای نشان دادن ارزش های انقلاب باشند.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه دراستان گلستان وامام جمعه گرگان، آیت الله سید کاظم نور مفیدی  در همایش  شورای سیاستگذاری و راهبری نکوداشت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی، اظهار کرد: حوادث بزرگ اگر پیامی به دنبال نداشته باشند نابود می شوند و انقلاب ایران تنها حادثه بزرگی بود که همچنان بر ارزش های خود استوار مانده است.

وی افزود: نسلی که امام و جنگ را ندیده و امروز با هجمه های مختلف فرهنگی و اقتصادی روبرو می شود که نیاز به راهنمایی و آگاهی بخشی دارد.

آیت الله نور مفیدی ادامه داد: باید گذشته تاریخ کشور را به نسل جوان تبیین کرد تا آن ها با گذشته این انقلاب و کشور و دلیل ماندگاری آن اشنا شوند و بدانند که وجود استعمارگرانی چون آمریکا و انگلیس و روسیه همواره بر سر این کشور برای دستیابی به منابع آن و استثمار مردمانش سایه افکنده است.

وی افزود: امروز دعواهای جناحی به صلاح کشور نیست و همه جناح ها و مسئولان باید به سمتی حرکت کنند که ارزش ها و رشادت های انقلاب حفظ شود، چرا که دشمن تصمیم دارد این بار با تمام قوا وارد میدان شود و این وظیفه ما است که از حضور و نفوذ آنان جلوگیری کنیم.

به گفته نماینده ولی فقیه در گلستان، امروز ایران کشور مستقل و خودکفایی است که بیگانگان چشم دیدن قدرت نظامی و اقتصادی آن را ندارند.

دیدار دكتر سورنا ستاري معاون علمي و فناوري رئس جمهور با حضرت آیت الله نورمفیدی نماینده ولی فقیه در استان گلستان و امام جمعه گرگان


 

 

 

دیدار آیت الله بهشتی عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم و نماینده مجلس خبرگان رهبری با حضرت آیت الله نورمفیدی نماینده ولی فقیه در استان گلستان وامام جمعه گرگان