نماینده ولی فقیه در گلستان و امام جمعه گرگان گفت: امروز مردم هوشیار و بابصیرت ایران اسلامی، دو توطئه و دسیسه دشمنان در باره انتخابات را به خوبی می شناسند.

 

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه دراستان گلستان وامام جمعه گرگان، آیت الله ˈسیدکاظم نورمفیدیˈ در خطبه این هفته نماز عبادی سیاسی این شهر افزود: دشمن از یک سو می خواهد مردم حضور کمرنگی در انتخابات داشته باشند تا به خواسته های شیطانی خود برسد و از سوی دیگر می خواهد انتخابات به سمتی هدایت شود تا فرد منتخب مردم با موازین انقلاب اسلامی هماهنگ نباشد.

 

 

به گفته وی، بر اساس این دو توطئه و برنامه ریزی دشمن که از اتاق فکر و رصد آنان دریافت می شود، مردم فهمیده و بابصیرت ایران حضور گسترده ای در انتخابات خواهند داشت و از سوی دیگر با انتخاب درست و اصلح خود، مشت محکمی بر دهان دشمنان خواهند کوبید

 

امام جمعه گرگان گفت: کاندیداهای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در تبلیغات خود، باید رعایت اخلاق را در دستور کار و برنامه های خود داشته باشند.

 

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه دراستان گلستان وامام جمعه گرگان ، آیت الله ˈسیدکاظم نورمفیدیˈ در خطبه های این هفته نماز عبادی سیاسی این شهر افزود: افراد احراز صلاحیت شده باید از سلامت تبلیغاتی کاملی برخوردار باشند و از توهین و افترا بپرهیزند.

نماینده ولی فقیه درگلستان و امام جمعه گرگان با اشاره به اهمیت آموزش های فنی وحرفه ای در توسعه اقتصادی کشور گفت: آموزش های مهارتی باید با سلیقه جوان و نیازهای جامعه منطبق باشد.

 

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه دراستان گلستان وامام جمعه گرگان آیت الله ˈسید کاظم نورمفیدیˈ در دیدار مدیرکل، معاونین و روسای مراکز آموزش فنی و حرفه ای مرکز و غرب گلستان با بیان اینکه کشور به نیروهای ماهر در زمینه های مختلف مانند صنعت، کشاورزی، جهانگردی، اقتصاد نیاز دارد، افزود:

پایگاه اطلاع رسانی آیت الله نورمفیدی – امام جمعه گرگان گفت: قطعاکشتگان این حادثه، شهیدان زیارت بارگاه حسینی اند و پاداش آنان نزد خدای عزیز و رحیم است .

 

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه دراستان گلستان وامام جمعه گرگان ، حضرت آیت الله نورمفیدی در پیامی ضمن محكوم نمودن اين اقدام خصمانه و ناجوانمردانه، شهادت اين پنج زائر عتبات عالیات را تسلیت گفت.

در متن پیام آمده است:

پایگاه اطلاع رسانی آیت الله نورمفیدی- مراسم بیست و چهارمین سالگرد ارتحال حکیم فرزانه و معمار بزرگ انقلاب حضرت امام خمینی (ره) برگزار می گردد.به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه دراستان گلستان وامام جمعه گرگان در متن این اطلاعیه آمده است: