نماینده ولی فقیه در استان گلستان و امام جمعه گرگان در تماس های جداگانه تلفنی  با ائمه جمعه شیعه وسنی استان ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و سال نو از تلاش های این عزیزان در پيشگيري و مقابله با ويروس كرونا تقدير و قدرداني نمود.

 

تماس تلفنی حضرت آیت الله نورمفیدی با تنی چند از جانبازان شهرهای مختلف استان گلستان بمناسبت روز جانباز

   نماینده مقام معظم رهبری در استان گلستان طی تماس های جداگانه ای با تنی چند از جانبازان استان  ولادت با سعادت حضرت ابوالفضل (ع) وروز جانباز را به آنان تبریک گفت.

 آیت الله نورمفیدی در این تماس های  تلفنی با جانبازان اظهار داشت: انشالله خداوند این جانبازی را ازشما به بهترین وجه قبول کند و ذخیره بزرگی برای آخرت شما قرار دهد.

 نماینده ولی فقیه دراستان گلستان و امام جمعه گرگان طی تماس های جداگانه ای  با تنی چند از خیرین از کمک‌های موثر آنان در رفع بخشی از نیازهای بهداشتی، درمانی استان در مبارزه با ویروس کرونا قدردانی کرد.

 آیت الله نورمفیدی در این تماس ها توفیق روز افزون همراه با سلامتی و سعادتمندی این عزیزان را از درگاه خداوند متعال مسئلت نمود.

 

نماینده مقام معظم رهبری در استان گلستان طی تماس های جداگانه ای با روسای بیمارستان های (گرگان-گنبد-علی آباد کتول-کردکوی -بندرگز و آق قلا ) ضمن تبریک بعثت پیامبر (ص) و سال نو و دعا برای شفای بیماران از روند درمانی بیماران بستری در این بیمارستان ها مطلع شد.

در این تماس ها حضرت آیت الله نورمفیدی  از تلاش های شبانه روزی پزشکان ، پرستاران ، کادر درمانی ومجموعه دانشگاه علوم پزشکی در مبارزه با ویروس کرونا قدردانی کرده و سلامتی و توفیق انان را از خداوند متعال خواستار شد.

نماینده ولی فقیه دراستان گلستان و امام جمعه گرگان طی تماس های جداگانه با تنی چند از بیماران مبتلا به کرونا ویروس ضمن احوال پرسی و اطلاع از آخرین وضعیت این بیماران شفای کامل و عاجل آنان را از خداوند متعال خواستار شد.

همچنین در پی درگذشت جمعی از هم استانیهای شریف بر اثر ابتلا به ویروس کرونا نماینده ولی فقیه در استان گلستان و امام جمعه گرگان طی تماس تلفنی با خانواده تنی چند از  جان باختگان ، ضمن دلجویی از آنان برای درگذشتگان رحمت واسعه و غفران الهی و برای بازماندگان صبر و شکیبایی از خداوند متعال مسئلت نمود.