برای رفع مشکلات استان، شما به عنوان استاندار باید اولویت اول تان چیدن تیم قوی، دلسوز و اهل کار باشد تا بتوانید مشکلات را از مسیر راه بردارید.

آیت ا... نورمفیدی در دیدار علی محمد زنگانه استاندار جدید استان گلستان با ایشان، با خواندن روایتی از پیامبر گرامی اسلام افزودند: پیامبر اکرم(ص) می فرماید، همیشه به دنبال کار ریشه ای و بزرگ باشید و با کارهای کوچک خودتان را زیاد مشغول نکنید. این کلام نوارنی بدان معنا نیست که به کارهای کوچک توجه نداشته باشید. بلکه کارهای کوچک استان را به مسئولین رده پایین تر بسپارید و شما و آنهایی که راس کار هستید، خودتان را مشغول کارهای بزرگ کنید.

ایشان ادامه دادند: در زمان انتخاب استانداران قبل هم این نکته را به آنان متذکر می شدم. پرداختن به پروژه های بزرگ و حل مشکلات کلان استان طبیعتا مشکلات ریز استان را نیز خود به خود حل خواهد کرد. شما چون اهل این استان هستید بیشتر از مسئولانی که اهل این استان نیستند انگیزه کار دارید. نه اینکه آنان اهل کار نباشند، منظور این نیست، بلکه انگیزه شما به عنوان یک گلستانی برای حل مشکلات استان یقینا بیش از دیگران است.

 نماینده مقام معظم رهبری گفتند: یکی از برنامه های اساسی دشمن ایجاد اختلاف و تکه تکه کردن نظام و مردم است. همانند نقشه ای که در کل جهان اسلام به دنبال آن هستند و تفرقه و درگیری بین مسلمانان را در اولویت کارهای خودش قرار داده است. ما باید با هوشیاری خودمان مواظب توطئه های دشمنان باشیم. و چتر نظام را بالای سر همه جریان های سیاسی  که مشکلی با نظام ندارند، داشته باشیم.

ایشان افزودند: بنده همیشه برای موفقیت دولت و آقای رئیسی دعا میکنم. همه باید مسائل سیاسی و منافع شخصی  را رها کنند و همه دست به دست هم به دنبال رفع مشکلات اقتصادی و بهبود وضعیت معیشتی مردم باشیم.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید