امام جمعه گرگان :از بنیاد مستضعفان به سبب پذیرش درخواست اینجانب و ساخت بیمارستان در مراوه تپه تشکر می کنم. امروز مردم محروم این منطقه طعم شیرین خدمت بنیادی که بنام مستضعفان تاسیس شده است را می چشند.

آیت ا... نورمفیدی در دیدار پرویز فتاح رئیس بنیاد مستضعفان با ایشان اضافه کردند: ماهها  پیش سفری به مراوه تپه داشتم، از نزدیک مشاهده کردم جمعیت زیادی از روستاهای اطراف برای درمان به بیمارستان صحرایی که در آنجا دایر شده بود، جمع شده اند. از آن صحنه و دیدن مادران بچه به بغل که در انتظار معاینه پزشک بودند بسیار متاثر شدم. همان جا با آقای سعیدی کیاء رئیس سابق بنیاد مستضعفان تماس گرفتم و تقاضای ساخت بیمارستان برای مردم محروم این منطقه را توسط بنیاد مطرح کردم. ایشان هم قبول کرده و بحمدالله این امر مبارک و مهم صورت گرفت و من لازم می دانم برای این کار خداپسندانه از بنیاد مستضعفان تشکر کنم.

نماینده ولی فقیه در گلستان افزودند: مراوه تپه از مناطق محروم استان گلستان است، بسیاری از مردم آنجا به لحاظ اقتصادی شرایط سختی را سپری می کنند. به نظر من یکی از بهترین کارهای بنیاد مستضعفان ساخت و افتتاح این بیمارستان در مراوه تپه بوده که موجبات خوشحالی مردم منطقه را در پی داشت و یقینا رضایت الهی را هم به دنبال دارد.

ایشان در ادامه خطاب به رئیس بنیاد مستضعفان گفتند: ساکنان و کشاورزان حاشیه رودخانه اترک، به علت کمبود آب، مکرر از بنده درخواست حل مشکل تامین آب دارند، از شما می خواهم ضمن بررسی، راهی برای رفع این مشکل و تامین آب برای این منطقه محروم و مستضعف پیدا شود، تا زندگی  به این ناحیه برگردد.

آیت الله نورمفیدی در ادامه با اشاره به خدمات ارزشمند فتاح در عرصه های گوناگون، اظهار داشتند: خداوند به شما توفیق خدمت داده که در راستای رفع مشکلات مناطق محروم کشور قدم بردارید. یقینا کسانی که در خدمت به مردم موثر و کوشا باشند غیر از پاداش های دنیایی و محبوبیت در نزد مردم، محبوب ذات اقدس باریتعالی نیز خواهند شد.

نماینده ولی فقیه در استان افزود: انسان فرزند کار نیک و سنت حسنه ای است که به یادگار می گذارد. آن سنت حسنه اگر سال های سال باقی بماند، قطعا ثوابش به پایه گذار اولیه آن برای همیشه خواهد رسید. اکنون فرصتها را باید غنیمت شمرد و به مردم خدمت کرد تا رضایت آنان حاصل شود چرا که رضایت مردم همان رضایت خداوند است و موجبات سرافرازی و سعادت در دنیا و آخرت را فراهم می کند.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید