آیت الله نورمفیدی گفت: انجمن قرآن و عترت باید مردمی باشد تا همه مردم در فعالیت های قرآنی مشارکت داشته باشند.

نماینده ولی فقیه دراستان گلستان وامام جمعه گرگان در جلسه انجمن خیرین قرآن و عترت در استان گلستان با اشاره به حدیث ثقلین اظهار کرد: پیامبر (صلی الله علیه و آله وسلم) فرمودند که در بین شما قرآن و عترت را به امانت گذاشتم و به نظر من قرآن محور است و عترت مفسر قرآن در نظر گرفته شده است.

نماینده ولی فقیه در استان گلستان  ادامه داد: ائمه اطهار(علیهم السلام) به قرآن استناد می کردند و این نشان می دهد که اصل قرآن است و باید به آن اهتمام داشته باشیم.

آیت الله نورمفیدی متذکر شد: باید نگاه به قرآن از نظر اهل البیت (علیهم السلام) باشد و عترت به عنوان مفسر در نظر گرفته شود.

وی افزود: قرآن چراغ هدایت است و مسیر درست را برای همه ما مشخص کرده است  وما در هر شرایطی باید به قرآن متوسل شویم و از قرآن یاری بجوییم.

نماینده ولی فقیه در استان گلستان بیان کرد: در حوزه شکل گیری انجمن قرآن و عترت باید کار مردمی باشد و باید وقف جمعی در این زمینه اتفاق بیفتد تا همه مردم در فعالیت های قرآن مشارکت داشته باشند.

آیت الله نورمفیدی متذکر شد: در آستانه ماه مبارک رمضان هستیم و در جلسات تفسیری می توانیم به مسئله شکل گیری انجمن  بپردازیم.

وی یادآور شد: جامعه ما باید به قرآن بیشتر آشنا شوند و فعالیت های قرآنی اثر عمیق تری در بین مردم به وجود می آورد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید