آیت ا... نورمفیدی در جلسه ویدئو کنفرانس شورای عالی معماری و شهرسازی کشور

دولت به وعده خود برای طرح آشوراده عمل کند

 

انتظار ما این است که دولت به وعده ای که برای طرح آشوراده به مردم گلستان داده عمل کند و تکلیف این طرح مشخص شود.

 آیت ا... حاج سید کاظم نورمفیدی نماینده ولی فقیه  در استان گلستان و امام جمعه گرگان با حضور در جلسه ویدئويي شورای عالی معماری و شهرسازی کشور که به ریاست وزیر راه و ترابری برگزار شد، افزود:  دولت های قبلی هیچ کدام وعده اجرایی نداده بودند، فقط طرح بحث شده بوده، اما در دولت آقای دکتر روحانی و در سفر اول ایشان، رئیس محترم جمهور در مقابل جمعیت مردمی شاید مهمترین وعده ای را که رسما اعلام کرد و  خوشحالی مردم را در پی داشت، وعده اجرایی شدن طرح جزیره آشوراده بود و امروز انتظار عمومی است که به این وعده عمل شود.

نماینده ولی فقیه دراستان گلستان گفت: کمتر طرحی در کشور وجود دارد که فقط 20 سال درباره آن گفتگو شده باشد. امیدواریم آن چه را که این 20 سال  روی آن بحث، گفتگو، تنش، چالش و فراز و نشیب بود در این جلسه به اتمام برسد و نتیجه نهایی با نظر مثبت اعلام شود.

 ايشان افزود: فلسفه اصلی  این طرح توسعه اقتصادی استان بوده چرا که استان هم از نظر کشاورزی و هم از نظر صنعت آن چه  که باید باشد نیست، این طرح مطرح شد که موجبات توسعه و رونق استان را فراهم کند. اما متاسفانه طولاني شدن این طرح موجب پیدایش حرف هایی شده است و بارها شنیده ام که می گویند مگر این کشور یک بام و دو هوا است؟ وقتی  رئيس جمهور وعده  می دهد چرا باید این وعده عمل نشود و به دلایل متعدد این کار این همه معطل بماند.؟ انتظار مردم گلستان و تقاضای بنده از همه عزیزان این است که در همین جلسه  این وعده به صورت قاطع مصوب و عملیاتی شود.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید