نماینده ولی فقیه دراستان گلستان با بیان اینکه متاسفانه گرانی بیداد می کند، گفت: مسئولان باید برای حل مشکل بیکاری و مسکن تدبیری اتخاذ کنند.

آیت الله «سید کاظم نورمفیدی» روز(جمعه ۲۴ بهمن) در خطبه های نماز جمعه گرگان، ضمن قدردانی از حضور گسترده مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن اظهار کرد: با وجود آنکه راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال به دلیل شیوع ویروس کرونا به شکل خودرویی برگزار شد اما مردم در این روز حضور باشکوه داشتند و نشان دادند که از انقلاب اسلامی جدا نیستند.

امام جمعه گرگان حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن را عمل صالح بزرگی دانست و ادامه داد: مردم بین انقلاب اسلامی با مشکلات موجود تفکیک قائل هستند و اعلام می کنند که امکان ندارد از انقلاب اسلامی دست بردارند.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی به ملت ایران استقلال، عزت داده و جاده پیشرفت و تعالی را هموار کرده است، افزود: آمریکا و هم پیمانانش بدانند که ملت ایران هیچ گاه از انقلاب اسلامی جدا نخواهند شد البته مشکلاتی وجود دارد که دولت، مجلس شورای اسلامی، قوه قضاییه و دیگر مسئولان باید به صورت جدی برای رفع مشکلات مردم گام بردارند.

آیت الله نورمفیدی با بیان اینکه متاسفانه گرانی بیداد می کند، یادآور شد: مسئولان باید برای حل مشکل بیکاری و مسکن تدبیری اتخاذ کنند، متاسفانه دیگر خرید مسکن برای برخی از مردم ممکن‌ نیست.

امام جمعه گرگان بر لزوم تکریم ارباب رجوع در ادارات تاکید کرد و متذکر شد: متاسفانه مردم از برخورد نامناسب برخی از ادارات گله مند هستند که این مسائل باید حل شود.

وی به پیشرفت های بی شمار ایران در زمینه های مختلف پس از انقلاب اسلامی اشاره و تاکید کرد: کشوری که توانست در زمینه های مختلف به پیشرفت های بی شماری دست پیدا کند توان غلبه بر مشکلات موجود را هم دارد.

آیت الله نورمفیدی بر لزوم وحدت و یک صدایی در کشور تاکید کرد و یادآور شد: در مسئله برجام سخن همه باید یکی باشد تا دشمن از فضای موجود سوء استفاده نکند.

نماینده ولی فقیه در گلستان با بیان اینکه ما تا جایی که امکان داشت به برجام متعهد و وفادار بودیم، متذکر شد: در مسئله برجام دیگران خلاف کردند و این تعهد بین المللی را زیر پا گذاشتند و تحریم ها را تشدید کردند حال همین کشورها برای ما شرط می گذارند این در حالی است که اگر قدار است کسی شرط بگذارد اولویت با جمهوری اسلامی ایران است.

وی ابراز داشت: خواسته های ما در مسئله برجام سه محور دارد در وهله نخست همه تحریم ها باید برداشته شود البته این مهم باید در عمل تحقق یابد و راستی آزمایی شود سپس نوبت ایران می رسد.

آیت الله نورمفیدی با بیان اینکه نظام مقدس جمهوری اسلامی خار چشم دشمنان شده است، گفت:‌ گرچه دشمن به دنبال جدایی مردم از انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی است اما پیوند مردم ایران با این دو شکستنی نیست.