امام جمعه گرگان با بیان اینکه باید فرهنگ خدمت به مردم در کمیته امداد تقویت شود، گفت: کارکنان کمیته امداد فعالیت در این نهاد را صرفاً یک شغل دولتی ندانند.

 آیت الله «سیدکاظم نورمفیدی» در دیدار با رئیس کمیته امداد امام خمینی (رحمه الله علیه) کشور اظهار کرد: گرچه کمیته امداد یک نهاد دولتی است ولی مهم آن است که کارکنان این نهاد با دل و جان به مستمندان خدمت کنند و فعالیت در این نهاد را صرفاً یک شغل دولتی ندانند.

نماینده ولی فقیه در استان گلستان ادامه داد: در روایات داریم «محبوب ترین انسان ها در نزد خدا کسانی هستند که بیشتر برای مردم نافع هستند» و کمیته امداد باید با این نگاه انجام وظیفه کند و باید این فرهنگ در مجموعه این نهاد تقویت شود.

آیت الله نورمفیدی بابیان اینکه از دیرباز در این منطقه اقتصاد بر پایه کشاورزی بنا شده است، افزود: با این وجود مردم این استان کمک های خوبی در ایام کرونا داشتند و فعالان اقتصادی استان و خیرین برای تهیه دستگاه تنفس مصنوعی و غیره 15 میلیارد تومان کمک کردند.

وی بابیان اینکه مجموعه مرکز نیکوکاری مصلی گرگان 110 هزار پرس غذای گرم و هفت هزار بسته معیشتی را با هماهنگی کمیته امداد و خیرین اتاق بازرگانی توزیع کردند، ابراز داشت: با همکاری مرکز نیکوکاری مصلی طرح هبه اجرا می شود که تاکنون 900 قلم کالا در قالب این طرح آماده شده و در اختیار نیازمندان قرار داده شده است.

نماینده ولی فقیه در استان گلستان مردم همواره پشتیبان ولی فقیه و انقلاب هستند، گفت: باید تلاش کنیم که با خدمت به مردم چهره انقلاب اسلامی را به خوبی به جامعه معرفی کنیم.

آیت الله نورمفیدی بابیان اینکه ارائه خدمات برای جامعه فرهنگ سازی شود، افزود: باید خدمات ارائه شده از سوی کمیته امداد به محرومین بیان شود.

وی گفت: دشمنان برای ضربه به انقلاب اسلامی برنامه ریزی دارند و ما نباید از توطئه های دشمنان غافل باشیم.

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید