اگر پیام، وصیت و سفارش شهدا با کار کارشناسی و شناخت عنصر زمان و مکان و مبتنی بر کیفیت به جامعه منتقل شود، می تواند در تقویت باورها و ارزش های معنوی بسیارموثر باشد.

نماینده ولی فقیه در استان گلستان در دیدار مدیرکل جدید بنیاد حفظ آثار و ارزش های دفاع مقدس گلستان افزود:  عملکرد بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس باید مبتنی برکیفیت و با هدف تاثیر گذاری باشد و با بکار گیری کارشناسان خبره و متعهد در رشته های مختلف از جمله جامعه شناسی و روانشناسی اجتماعی بر روی وصیت نامه و پیام های شهدا و ارزش های دفاع مقدس کار شود و متناسب با نیاز جوان امروز عرضه گردد.

آیت ا... نورمفیدی اشاره داشتند: در برخی از شبکه های اجتماعی هجمه های زیادی به دین و ارزش های معنوی می شود که باید هوشمندانه پاسخ آنها را بدهیم و بسیاری از افرادی که بازیچه دشمنان ما شده اند افراد کم اطلاع هستند که باید مراکز فرهنگی و فکری ما با کار دقیق به شبهات آنها پاسخ دهند و در شرایط حساس فعلی نباید در برابر هجمه ها به دین عقب نشینی کنیم، استفاده از ظرفیت عظیم شهدا برای دفاع از دین یکی از مناسب ترین راه هاست. شهدای شاخصی هم چون سردارحاج قاسم سلیمانی که موجب عزت و سربلندی ایران هستند، ظرفیت بالایی برای الگو سازی دارند که باید درست و بر اساس نیاز روز به جوانان معرفی شوند و بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس نباید تنها به جمع آوری وصیت نامه شهدا بسنده کند، فکر و برنامه ریزی برای مقابله با تبلیغات منفی، لازمه کار این بنیاد است.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید