تلاش  کنید تا پروازهای مختلف و متعدد به نقاط گوناگون داخل و خارج کشور به مبدا و مقصد فرودگاه گرگان راه اندازی شود و این فرودگاه  هر روز بیشتر از قبل رونق بگیرد.

آیت ا... نورمفیدی در دیدار مسئولان فرودگاه گرگان افزودند: خطوط هوایی متنوع و مکرر یکی از الزامات فعال بودن فرودگاه گرگان است و برای برقراری خطوط پروازی متنوع باید تلاش بیشتری صورت گیرد.

امام جمعه گرگان برادامه توسعه امکانات فرودگاه گرگان به ویژه تکمیل پایانه در حال ساخت این فرودگاه تاکید و اظهار کرد: مدیران باید برای خدمت به مردم، خود را به آب و آتش بزنند و هر کاری برای خدمات بهتر و مطلوب‏تر،  لازم است انجام دهند.

آیت الله نورمفیدی در بخش دیگری از سخنان خود با یادآوری خاطرات احداث فرودگاه گرگان، گفت: احداث فرودگاه، یکی از نیازهای دیرینه مردم این منطقه و حتی از دوران جوانی ما هم مطرح بود، بنده از همان سالهای ابتدایی انقلاب دنبال تحقق این خواسته بودم تا آنکه در سفر مقام معظم رهبری به استان مازندران قبل از تشکیل استان گلستان، خدمت ایشان رسیدم و مطالبات مردم را مطرح کردم، دو مورد از مهمترین درخواست ها، استقلال از استان مازندران و تاسیس فرودگاه گرگان بودند، با دستور ایشان، با معاون اجرایی وقت رئیس جمهور مذاکره کردم و در نهایت مرحوم هاشمی رفسنجانی هم با تاسیس فرودگاه گرگان موافقت کرد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید