اطلاعیه حضرت آیت الله نورمفیدی ،سردار حاج حسین معروفی و دکتر هادی حق شناس بمناسبت مراسم اربعین رزمنده راستین اسلام سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی

 

               بسم رب الشهدا والصدیقین

 

با نام خدا و شهدای گرانقدر بویژه آنکه از خود گذشت تا ناموس و کشورش حفظ شود؛ همانکه به نام شهید زنده میشناختنش و اکنون به مقام رفیع شهادت رسیده. شهید سپهبد قاسم سلیمانی. غیور مردی که مظلومانه در خارج از مرزهای ایران به شهادت رسید و بدن تکه تکه شده اش را به داخل مرزها آوردند.

 

اربعین سید شهدای مدافع حرم شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی رضوان الله تعالی علیه و برادر مجاهد شهید ابوالمهدی المهندس (رض) و همراهان آن بزرگواران را به حضرت بقیه الله الاعظم (عج)و نایب بر حقش مقام معظم رهبری حضرت آیت ا... العظمی امام خامنه ای (مدظله العالی) و ملت بزرگ ایران و همه مجاهدان راه حق و آزادی و جبهه بزرگ مقاومت و خاندان بزرگوار آن عزیزان تبریک و تسلیت عرض می نماییم.

 

بدون تردید راه و پرچم عزت و افتخار بر دوش جوانان غیرتمند اسلام تا قیام ولیعصر (عج) تداوم خواهد یافت و چراغ روشنائی بخش مقاومت خاموش نخواهد شد .انشاء ا... به فضله و کرمه

 

درنکوداشت اربعین  این راست قامتان روز پنجشنبه 24 بهمن ماه 98  از ساعت 10 الی 12 در مصلی وحدت گرگان مراسم بزرگداشتی از سوی حضرت آیت الله نورمفیدی نماینده ولی فقیه دراستان ،دکتر حق شناس استاندار و سردار حاج حسین معروفی فرمانده سپاه نینوا گلستان برگزار  و یاد آن سرداران بزرگ سپاه اسلام را گرامی خواهیم داشت.

 

از عموم مردم ولایتمدار شیعه و سنی  استان گلستان دعوت می‌شود در مراسم بزرگداشت این شهدای همیشه جاوید حضور به هم رسانده و ضمن تجلیل از مجاهدت‌های خستگی ناپذیر سردار سرافراز و شجاع سپاه اسلام و انقلاب، فرمانده بی‌نظیر و محبوب دلها، سردار حاج قاسم سلیمانی؛ انزجار خویش را از این اقدام پلید و استکباری آمریکای خونخوار اعلام نموده و خشم مقدس و انقلابی خویش را به نمایش بگذارند.

 

نماینده  ولی فقیه دراستان گلستان - سپاه نینوای استان گلستان- استانداری گلستان

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید