آیت الله «سید کاظم نورمفیدی» امروز (جمعه ۱۸ بهمن) در خطبه های عبادی و سیاسی نماز جمعه گرگان اظهار کرد: انقلاب اسلامی افکار و اندیشه ها را تغییر داد و حضرت امام (رحمه الله علیه) فرمودند تحول انسانی مهمترین اثر انقلاب است.

 امام جمعه گرگان به راهپیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات اشاره کرد و ادامه داد: قدرت واقعی انقلاب اسلامی مردم است و این قدرت از قدرت نظامی مهمتر است.

آیت الله نورمفیدی یادآور شد: دشمنان از هر راه ممکن تلاش می کنند که مردم را از نظام مقدس جمهوری اسلامی دلسرد کنند تا در راهپیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات شرکت نکنند.

وی افزود: در کشور مشکلات زیادی داریم ولی نمی توانیم عزت کشور را نادیده بگیریم، چهل سال فراز و نشیب های مختلف را پشت سرگذاشته و شهدا و جانباز  زیادی تقدیم انقلاب کردیم  و هیچ ایرانی غیور به خود اجازه  نمی دهد که پشت این کشور را خالی کند.

نماینده ولی فقیه در استان گلستان ادامه داد: آل سعود معتقد بود که دو هفته می تواند بساط یمن را جمع کند و امروز چند سال از این ماجرا می گذرد و عربستان به دنبال مذاکره با یمن است.

آیت الله نورمفیدی خاطرنشان کرد: ۳۰ دی تا هشت بهمن عملیاتی را یمنی ها برعلیه نیروهای آل سعود و متجاوزان انجام دادند و برخی بیان می کنند این حمله شدیدترین حمله نظامی پس از جنگ جهانی دوم بود.

وی افزود: در این حمله ۱۷ تیپ مکانیزه عربستان سعودی منهدم شد و ۲۰ گردان ارتش سعودی شکست خورد و یمنی ها غنیمت های بسیاری بدست آوردند و این حمله ۳ هزار کشته و مجروح در پی داشته است.

نماینده ولی فقیه در استان گلستان به پیشرفت های سوریه، عراق و لبنان اشاره کرد و گفت: در افغانستان طالبان با آمریکایی ها در نبرد هستند و با تکفیری ها و داعش نیز مبارزه می کنند و به دلیل مواضع ضد استکباری ایران با ایرانیان نزدیک شدند و هواپیمای آمریکایی و جاسوسی را ساقط می کنند که ۲۰ افسر بلند پایه آمریکایی در آن هواپیما حضور داشتند.

آیت الله نورمفیدی افزود: پس از شهادت سپهبد قاسم سلیمانی آمریکایی ها بیان می کردند که کار جبهه مقاومت به پایان رسیده ولی امروز می بینیم که شهید سپهبد قاسم سلیمانی برای آمریکایی ها خطرناکتر است.

وی گفت: با حضور حداکثری مردم در انتخابات و راهپیمایی پرشور در ۲۲ بهمن حلقه و پازل استکبارستیزی و مبارزه با آمریکایی ها تکمیل می شود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید