نماینده مقام معظم رهبری در استان گلستان در جمع خبرنگاران با اشاره به حمله موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به مواضع تروریست‌های آمریکایی در پایگاه عین‌الاسد عراق اظهار داشت: این اقدام واقعا آمریکایی‌ها را به « چه کنم، چه کنم» انداخته و آنان را مستأصل کرده است.

وی ضمن قدردانی از سپاه به خاطر این سیلی سخت به آمریکایی‌ها افزود: ترسی در دل و جان نیروهای آمریکایی افتاده که آن سرش ناپیداست.

نماینده ولی فقیه در گلستان با بیان اینکه از همان شهادت سردار سپهبد قاسم سلیمانی، انتقام ملت‌های مسلمان از آمریکایی‌ها آغاز شد، گفت: از همان روزی که سردار رشید اسلام، مالک اشتر زمان به شهادت رسید به نظر من انتقام امت اسلامی شروع شد. این مراسم‌ها و تشییع پیکر باشکوه، نشانه نفرت از آمریکا بود.

وی خاطرنشان کرد: نفرتی که در دل مسلمانان نسبت به آمریکایی‌ها وجود داشت با شهادت سردار سلیمانی چند برابر شد و این خود یک انتقام مردمی است.

آیت‌الله نورمفیدی بیان داشت: مجلس عراق هم تصویب کرد که آمریکایی‌ها باید از این کشور اخراج شوند و همچنین مجلس شورای اسلامی ما نیز تمام عمال آمریکا در منطقه را تروریست معرفی کرد، اینها همه بخشی از سیلی‌هایی است که به آمریکا زده می‌شود.

وی گفت: البته باید سیلی دیگر هم به گوش دولتمردان آمریکایی بزنیم و اینکه با جنگ نرم نگذاریم این مردک ( رئیس جمهور آمریکا) در دوره بعدی به عنوان رئیس جمهور انتخاب شود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید