ثبت نام داوطلبان برای انتخابات مجلس شورای اسلامی به پایان رسیده است و آن چیزی که مورد انتظار همگان است برگزاری انتخابات سالم و باامنیت همراه با  مشارکت حداکثری و پرشور است.

 

امروز نیازمند مشارکت حداکثری هستیم و مهمترین صلاح انقلاب اسلامی، حضور مردم  است.

 

افرادی که خود را به عنوان کاندیدا مطرح می‌کنند باید ببیند آیا از توان قانونگذاری برخوردار هستند، مجلس جای مهم و محلی برای قانونگذاری است که ریل کشور از طریق مجلس نهاده می‌شود.

 

انقلابی بودن، برخورداری از توانمندی، سالم بودن، درک شرایط فعلی کشور از جمله ویژگی‌های نماینده مجلس است .ممکن است بسیاری از داوطلبان انسان‌های خوبی باشند اما از توان نمایندگی مجلس برخوردار نباشند.

 

به عوامل نظارتی انتخابات مجلس توصیه می‌کنیم دایره انتخاب افراد را خیلی تنگ نکنند البته اگر کسی مشکلی دارد باید ردصلاحیت شود اما در ردصلاحیت‌ها و انتخاب افراد، هواهای نفسانی و مسائل حزبی و جناحی مطرح نباشد.

 

امروز آمریکا، صهیونیست‌، عربستان سعودی و برخی کشورهای منطقه به دنبال اجرای طرح بی‌دولت‌سازی در کشورهایی مانند لبنان، عراق و سوریه هستند، دشمن در لبنان با برنامه‌ریزی و صرف هزینه و همچنین کمک نیروهای داخلی نخست وزیر این کشور را وادار به استعفا کردند اما سیدحسن نصرالله و حزب‌الله با وجود مخالفت با دولت در برابر طرح دشمن ایستاد.

 

دشمن در عراق نیز به دنبال ایجاد این طرح بود و متأسفانه امروز برخی در ایران نیز طرح بی‌دولت‌سازی را مطرح می‌کنند و حتی برخی از نمایندگان مجلس نیز آن را مطرح کردند حال آنکه این یک طرح آمریکایی است لذا مقام معظم رهبری شدیداً با این مسأله برخورد و مخالفت کردند و فرمودند کسانی که به دنبال برکناری دولت هستند آب به آسیاب دشمن می‌ریزند و در نقشه دشمن کار می‌کنند.

 

جای تعجب دارد برخی که دم از دفاع از انقلاب می‌زنند به این مسائل توجه نمی‌کنند و برنامه‌ریزی دشمن را تقویت می‌کنند، البته ما ادعا نمی‌کنیم که دولت فعلی اشکال و ایرادی ندارد، کدام دولت است که بدون اشکال باشد اما باید شرایط را درک کرد و از طرفی ساز استعفای دولت را کوک کردن، خواست دشمن است.

 

کسی انقلابی است که شرایط زمان و انقلاب اسلامی را خوب درک کند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید