حسینیه سیدالشهدا (ع) وموسسه فرهنگی گلستانیهای مقیم تهران با حضور نماینده ولی فقیه دراستان گلستان وامام جمعه گرگان و میهمانان ارجمند کشوری و استانی در تاریخ 30 آبان 98 طی مراسمی افتتاح می گردد.

رضا جعفری مسئول دفتر نماینده ولی فقیه دراستان و امام جمعه گرگان با اشاره به ساخت حسینیه سیدالشهدا (ع) و موسسه فرهنگی گلستانیهای مقیم تهران اظهار داشت: با پیگیریهای بعمل آمده توسط حضرت آیت الله نورمفیدی و درخواست اهدای زمین از شهرداری تهران مبنی بر ساخت حسینیه سیدالشهدا (ع) و موسسه فرهنگی گلستانیهای مقیم تهران و موافقت شهردار تهران 1135 متر زمین به این اختصاص شده که بلافاصله با تحویل زمین نسبت به ساخت این مرکز فرهنگی اقدام شده است.

وی افزود: هیئت امنای این مرکز فرهنگی تحت اشراف نماینده مقام معظم رهبری دراستان گلستان تشکیل و با تلاش فراوان این عزیزان و مدیر اجرایی پروژه جناب آقای حاج عیسی احمدی و استفاده از ظرفیت های موجود و خیرین نیک اندیش مجتمع آماده بهره برداری گردید.

جعفری تصریح کرد: به شکرانه ساخت این پروژه ، آئین افتتاح آن طی مراسم با شکوهی با حضور مسئولین ارجمند کشوری و استانی و همچنین خیرین و معتمدین و گلستانیهای مقیم تهران روز پنجشنبه 30 آبان 98 همزمان با اقامه نماز جماعت مغرب و عشاء به امامت حضرت آیت الله نورمفیدی برگزار می گردد.

مسئول دفتر نماینده ولی  فقیه دراستان گلستان وامام جمعه گرگان در پایان به تشریح فضای کلی این مرکز فرهنگی پرداخت و اظهار داشت: حسینیه،سالن آمفی تئاتر، کتابخانه ، خانه عالم و دفتر هیئت امناء از قسمت های مختلف این مرکز فرهنگی گلستانیهای مقیم تهران می باشد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید