نماینده ولی فقیه در استان و استاندار گلستان در پیامی مشترک، سالروز ولادت با سعادت پیامبر خاتم حضرت محمد مصطفی صلی الله علیه واله وسلم و سلاله پاکش امام جعفر صادق (ع)  و آغاز هفته وحدت را به عموم مسلمانان تبریک گفتند و اظهار کردند: گلستان به عنوان رنگین کمان اقوام ایران زمین همواره نماد وحدت و همدلی بوده است و بی شک اتحاد و یکرنگی موجود در استان زمینه توسعه را فراهم خواهد آورد.

 

متن کامل پیام آیت الله سید کاظم نور مفیدی و دکتر هادی حق شناس به شرح زیر است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

مقام معظم رهبری(مدظله العالی) : امروز امت اسلام و ملت ما بیش از همیشه به پیامبر اعظم (ص) خود نیازمند است.

اسلام دین برادری و حضرت محمد مصطفی صلی الله علیه واله و سلم پیامبر خاتم ، آخرین پیامبر الهی آینه تمام نمای وحدت و همدلی است.جهان با وجود مبارک پیامبر معنی یافت و با آثار امید بخش رسالتش تحول و تکامل انسانها را سبب خواهد شد.

میلاد فرخنده و با سعادت نبی مکرم اسلام، فخر آسمان و زمین حضرت ختمی مرتبت در واقع فرصتی مغتنم و هنگامه ای مبارک برای توجه ویژه به تمامی مکارم اخلاقی است تا بتوانیم در سایه ی آن نور کاینات حرکت به سوی آرامش ، تقوا، ایمان و برابری را با یکدیگر به اشتراک گذاریم.

در روزگاری که دشمنان قسم خورده اسلام عزیز با تمام بغض و کینه به دنبال ایجاد تفرفه و حکومت در بلاد مسلمین هستند و با تمام بنیه مالی خود در جهت گسست اتحاد مسلمان تلاش می کنند بی تردید ولادت پیامبر گرامی اسلام می تواند زمینه وفاق و همدلی در امت اسلامی را فراهم آورد.

گلستان ، نگارستان ایران و رنگین کمان اقوام همواره توانسته است وحدت را به عنوان یادگار امام رضوان الله تعالی علیه حفظ نماید و از آن همچون گوهری بی بدیل محافظت نماید و در جهت نیل به اهداف توسعه استان استفاده نماید.

اینجانبان ضمن تبریک فرا رسیدن هفته وحدت به تمامی گلستانی ها ، امیدواریم اتحاد و برادری موجود در استان بتواند همچون همیشه بستر ساز توسعه گلستان در تمامی بخش ها باشد و این خطه را به نمادی از رشد و پیشرفت در سطح کشور بدل نماید.

 

سید کاظم نورمفیدی  - هادی حق شناس
 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید