لزوم برخورد با عوامل وابسته به شبکه معاند «آمدنیوز»/امام جمعه گرگان گفت: شبکه‌های داخلی و عواملی که به شبکه معاند و ضدایرانی «آمدنیوز» کمک می‌کردند باید بازداشت شوند.

آیت‌الله سیدکاظم نورمفیدی ظهر امروز در خطبه‌های عبادی سیاسی نماز جمعه گرگان اظهار کرد:  یزیدیان به دنبال از بین بردن شجره طیبه پیامبر(ص) بودند.

وی با بیان اینکه امروز جلوه‌ای از حرکت قیام امام حسین (ع) در اربعین حسینی تبلور یافته است، تصریح کرد: پیام  امام حسین( ع) برای هر انسانی با هر دینی آشنا است چراکه عدالت یک امر انسانی است.

امام جمعه گرگان تاکید کرد: انسانیت و ظلم‌ستیزی شعارهای عاشورا بوده و این شعار متعلق به دین  نیست و می‌بینیم که در حرکت اربعین از ادیان مختلف حضور می‌یابند.

ایت الله نورمفیدی با بیان اینکه در هفته گذشته دو موضوع باعث خوشحالی همه علاقمندان نظام مقدس جمهوری اسلامی شد، اذعان کرد: ساخت جت آموزشی تمام ایرانی از جمله موضوعاتی بود که موجب خرسندی دلسوزان نظام شده است.

وی ادامه داد: این جت آموزشی که به همت نیروهای مسلح ایران ساخته شد تمام اجزایی آن اعم از  موتور تا قطعات موردنیاز آن تولید داخل بوده و تا ۱۲ کیلومتر می‌تواند ارتفاع داشته باشد و سرعتی نزدیک به سرعت صوت دارد و قادر است در باند ۷۰۰ متری به زمین بنشیند.

امام جمعه گرگان با بیان اینکه ساخت چنین جت آموزشی موجب حیرت جهانیان شده است، یادآور شد: خلبانی که این جت را هدایت کرده بیان داشت که بدون هیچ ترس و اضطرابی این جت را هدایت کردم و اینگونه اخبار از  افتخارات جمهوری اسلامی است.

آیت الله نورمفیدی با بیان اینکه به دلیل اینکه چنین حرکت‌هایی را در داخل کشور آغاز کردیم مشکلاتی از قبیل تحریم برای ما به وجود می‌آورند، بیان کرد: این جت آموزشی در اختیار نیروی هوایی ارتش قرار گرفته است.

وی در ادامه به دستگیری «روح‌الله زم» مدیر شبکه معاند و ضدایرانی آمدنیوز اشاره کرد و گفت: رئیس این شبکه خرابکار در لایه‌های متعدد فرانسه قرار داشته است و سازمان اطلاعات سپاه در لایه‌هایی که پیرامون این شخص پلید ایجاد کرده بودند نفوذ کرد و او را به شکل اطلاعات نرم‌افزاریی و سخت‌افزاریی بازداشت کردند.

امام جمعه گرگان بیان کرد: اطلاعات فرانسه با دیگر کشورها در ارتباط بود ولی این فرد دستگیر شد و نقطه حائز اهمیت این بود که این فرد در خارج از کشور دستگیر شده ولی سرشاخه‌هایی در داخل کشور داشتند که اطلاعاتی را از آنها جمع‌آوری می‌کردند.

آیت الله نورمفیدی با بیان اینکه شبکه‌های داخلی و عواملی که به این شبکه خرابکار کمک می‌کردند باید بازداشت شوند، گفت: اطلاعات مهمی از نیروهای اطلاعات فرانسه، آمریکا و صهیونیست در اختیار این فرد قرار داشته است و دستگیری این فرد به مسائل امنیتی کشور کمک می‌کند.

وی با بیان اینکه هر دو موضوع ساخت جت آموزشی و دستگیری «زم» چه از لحاظ پیشرفت و چه از نظر قدرت امنیتی حائز اهمیت است، اذعان کرد: دستگیری مدیر کانال معاند آمدنیوز دومین اقدام بزرگ اطلاعاتی بود چراکه در روزهای قبل از آن نیز عوامل نفوذی و جاسوسی دستگیر شدند که با خرید خانه در اطراف حسینیه به دنبال ایجاد کانال و انفجار حسینیه‌ای بودند که بنا بود سردار سلیمانی در آنجا حضور یابد.

نماینده ولی فقیه در استان گلستان از همه نیروهای داخل کشور چه کسانی که در مسیر سازندگی و چه مسائل امنیتی حرکت می‌کنند تشکر و قدردانی کرد و افزود: اینکه امروز در آسایش و راحتی در منازل زندگی می‌کنیم به واسطه تلاش شبانه‌روزی نیروهای امنیتی و انتظامی است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید