آیت الله سیدکاظم نورمفیدی در دیدار مدیرکل فرودگاه گلستان با ایشان اظهار کرد: این فرودگاه 60 سال گذشته مرکز هواپیماهای سم پاش بود که برای سمپاشی می آمدند و یکی از آرزوهای استان تاسیس فرودگاه بود. به یاد دارم در زمانی که گلستان مستقل نشده بود مقام معظم رهبری به مازندران سفری داشتند به ایشان عرض کردم دو خواسته از خواسته های قدیمی مردم است یکی استان شدن و دیگری فرودگاه. تقاضا داریم این وعده داده شود ایشان گفت با میرزاده معاون اجرایی اقای هاشمی صحبت کن و من با او صحبت کردم و به او گفتم با اقای هاشمی صحبت کن و اقای هاشمی هم وعده داد.

وی افزود: در آن زمان من به رهبرمعظم انقلاب گفتم اجازه می خواهم این موضوع را به عنوان هدیه سفر شما اعلام کنم و این کار را کردم. به مردم اعلام کردیم می خواهیم فرودگاه را کلنگ بزنیم جمع زیادی جمع شدند و کلنگ زده شد مسائلی پیش آمد تا فرودگاه شکل گرفت. گام اول تاسیس این فرودگاه موافقت حضرت آقا بود.

امام جمعه گرگان خطاب به مدیرریت جدید فرودگاه گرگان گفت: بعضی از آقایان مسئول که آمدند در این فرودگاه آقای آذری از او خیلی تعریف می کردند و از او تشکر می کنم جنابعالی هم که آمدید انتظار داریم قویا وارد میدان شوید و این روزها باید برخی چیزها را از مسئولان بالا با همت و تلاش درخواست نمود و به استان سرازیر کرد.

وی افزود: دنباله زحمت دیگران را ادامه دهید اینکه حاجی ها از استان خودشان به مکه بروند برای مردم آرام بخش است قبلا باید به تهران می رفتند و یا از مازندران می رفتند. هر چه بتوانید پروازها را بیشتر کنید تا برای شهرهای دیگر هم راه بیفتد هم خدمت به مردم کردید هم موجب رضایت خداست و هم به خودتان خدمت کرده اید.

امام جمعه گرگان گفت: برای هر صنفی متناسب با کارش عمل صالح دارد عمل صالح من با شما فرق دارد همان عمل صالحی که قرآن همه را ترغیب کرده است عمل صالح شما در محدوده کاری خودتان این است که این کار را انجام دهید. عمل صالح ضمن اینکه به مردم خدمت می کنی به خودت هم خدمت می کنی و درجات معنوی روحی انسان را بالا می برد.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید