آیت الله سید کاظم نورمفیدی در دیدار رئیس پارک علم و فناوری گلستان با ایشان اظهار کرد : شما باید به مرحله عمل وارد شوید و کشاورزان و صنعت گران از پارک علم و فناوری اثر ببینند در این صورت تا قله قاف هم با شما می آیند.

وی افزود: برداشت من این است که پارک علم وفناوری یک مرکز تخصصی علمی است که تمام اطلاعات در همه زمینه ها را از دنیا می‌گیرد و به روز می شود و لذا چون کار تخصصی اش این است که در مرتبه ای قرار می گیرد که این صنعت ها هم نیازمند او می شوند.

امام جمعه گرگان گفت: من شنیده ام هندوستان بخش عمده اطلاعات خود را از این بخش اطلاعات به روز دنیا به دست آورده است، آن وقت همه آن هایی که نیازمند تحقیق باشند و به این دانش ها نیازمند باشند با مراجعه به مراکز این چنینی استفاده می کنند.

وی گفت: صنعتگران و کشاورزان باید بدانند که چنین مرکزی به وجود آمده است و نیازهای آن ها را برطرف می کند و موجب توسعه صنعت ان ها می‌شود اما این کار هنوز نشده است.

امام جمعه گرگان گفت: باید اثری از این پارک دیده شده باشد تا مردم به آن اعتماد کنند و به آن مراجعه کنند، مثلا اگریک موسسه خیریه تشکیل شد و مردم می‌دانند کار این موسسه خیریه این است که خدمت کند اگر مردم در عمل ببیند که خدمت می کند این خودش باعث می شود مردم بیایند اما اگر نشود مردم اعتماد نمی کنند، مثلا آقای علیخانی در برنامه اش اعلام می کند ما برای سیل زده ها چنین کاری می کنیم که از سراسر کشور کمک ها سرازیر می شود و این نشانه اعتماد است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید