نماینده ولی فقیه دراستان گلستان وامام جمعه گرگان در دیدار مدیران مالیاتی استان گلستان با ایشان اظهار کرد: این تحریم ها باعث شده فرصتی پیش بیاید تا از وابستگی به نفت خلاص شویم. واقعا یکی از اساس مسائل اقتصادی ما همینجاست تا از وابستگی نفت رها شویم و اتکای مان به تولید باشد هر دو نکته جدا شدن از نفت و رونق تولید هم مورد عنایت رهبری است.

وی افزود: امیدواریم این گام های اولیه باشد و انشالله روز به روز بیشتر حرکت کنیم.

امام جمعه گرگان اظهار کرد: گاهی برای ما خبرهایی می آورند که می شنویم کسبه  گله و شکایت می کنند که به دلیل مالیات زیاد ما ناچار می شویم کسب و کار را رها کنیم، برای من روشن کنید اشکال کار کجاست که برخی ها که سرمایه های کلان دارند از مالیات فرار می کنند.

وی تصریح می کرد:  یک زمانی استاندار گفت بهترین تشکیلات استان مربوط به حوزه است که مالیات های خود را پرداخت می کنند، به من گفته شده استخرهای میگو با توجه به اینکه این قدر تاکید کردم که به افراد بومی واگذار  شود فردی آمده و این استخرها را گرفته فقط اجاره می دهد و کاری انجام نمی دهد، امکانات استان باید در اختیار خود استان قرار بگیرد چرا به بومی های خود استان داده نمی شود؟ این مسائل می تواند اقتصاد استان را متحول کند آن هایی که می آیند سودهای کلان می برند به دنبال این افراد بروید نه کاسب های بیچاره ، که نیایند پیش ما شکایت کنند.

آیت الله نورمفیدی ادامه داد: اگر واقعا مالیات بگیر هستید یقه این افراد را بگیرید نه افراد بدبخت و بیچاره را، برای رضای خدا این کار را انجام دهید و رعایت حال کاسب های جزء را داشته باشید.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید