آیت الله نورمفیدی با تبریک فرا رسیدن عید فطر گفت: امشب و فردا شب بسیار بزرگی است شب عید فطر از  بزرگترین اعیاد اسلامی است که امت اسلامی در این روز بزرگ در تمام بلاد اسلامی همگی در مراکز عبادی اجتماع می کنند و پیوند بندگی خود با خدا و رسول خدا (ص) به معرض دید جهانیان قرار می دهند.

عید فطر از آن روزهای بسیار بزرگ و از مصادیقی است که ستون های اسلام را محکم و قوی می کند. وقتی جهانیان بدانند که امت اسلامی در این روز به خاطر بندگی خدا عید می گیرند مسئله بسیار مهمی است وبرای جهانیان درس دارد.

 این عید بندگی است و لذا واقعا خدا را شاکریم که در ماه مبارک رمضان روزه گرفتیم عبادت کردیم دعا خواندیم ومناجات با حق داشتیم، خدا را شاکریم که خدا این توفیق را به ما داد این ماه را به خوبی و خوشی پشت سر بگذاریم.

امت اسلامی در این روز با اجتماع بزرگ و خواندن نماز به بهترین شکل عمل خواهند کرد مخصوصا هرچه حضور ما در این مراکز بیشتر و گسترده تر باشد هم جلوه بندگی حق است و غیر از نمازی که می خوانیم هم مشت محکمی است به دهان همه بدخواهان امت اسلامی. لذا حضور گسترده همه مردم و خواهران و برادران عزیز برای جهانیان چشمگیر خواهد بود.

روز عید فطر روز جایزه گرفتن است در این مراکز عبادی خداوند از عالم غیبش بیشتر به ما عنایت می کند. امیدوارم خدای متعال نماز و روزه هایتان را به بهترین وجه قبول کرده باشد انشالله خدای متعال به برکت این ماه مبارک رمضان مشکلات را از جامعه ما برطرف کند.

 عزیزان خواهران و برادران همان طوری که من همه شما را دعا می کنم انتظار دارم هر زمان که حال دعا پیدامی کنید بنده حقیر را از دعای خود محروم نفرمایید انشالله که خداوند کشورمان را از بدی ها حفظ کند و همه خدمتگزاران مخصوصا رهبر معظم انقلاب را محافظت و عظمت و شوکت بیشتر عنایت کند.

انشالله چشمان بی فروغ ما را به جمال حضرت ولی عصر(عج) روشن کند و ما را از سربازان و مدافعان ایشان قرار دهد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید