آیت الله سیدکاظم نورمفیدی در دیدار شهردار گرگان و رئیس آتش نشانی با ایشان اظهار کرد: از شهردار تشکر می کنم چراکه توصیه ای که در رابطه با النگ دره به ایشان کردم  اجرا شد، باید  برای النگ دره برنامه ای ریخته شود تا هیچ ماشینی رفت وآمد نشود و به جای آن از خودروهای برقی یا کالسکه استفاده شود، متوجه شدم طرح زوج و فرد اجرا شده و مورد استقبال مردم قرار گرفته است.

وی افزود: در این زمینه نباید سخت بگیریم بلکه باید کاری کنیم مردم همراهی با نظام را بپذیرند چراکه مردم به این فضا نیاز دارند و باید این زمینه ها را برایشان فراهم کنیم.

امام جمعه گرگان گفت: من به فضای سبز  معتقد و پایبندم اما در پارک شهر وسیله های زیادی قرار داده اند، باید اجازه دهند مردم از فضای سبز استفاده کنند؛ فرماندار گرگان گفت بنا دارد ساختمان فرمانداری را برای پارک شهر  در اختیارشهرداری بگذارد که کار خوبی است.

وی تصریح کرد: من پیشنهاد کردم برای استفاده از باغ روس ها مکاتباتی انجام شود تا از این مکان به عنوان پارک استفاده شود و در اختیار مردم قرار گیرد.

آیت الله نورمفیدی گفت: حدیثی از پیامبر اکرم  (ص) نقل شده است با این مضمون که اگر کسی متجاوزی را از یک جمعیت دفع کند (چه آب، سیل یا آتش)؛ بهشتی است.

 وی با بیان اینکه در حادثه پلاسکو 16 آتش نشان خود را از دست دادیم، اظهار کرد: کار با آتش محیط خطرناکی است وآتش نشانان خطر را به جان می خرند و افرادی که جان خود را در این مسیر از دست می دهند حتما به مقام شهید و شهدا نائل می شوند.

امام جمعه گرگان گفت: می دانم حقوق ها وضعیت مناسبی ندارد  و من دعا می کنم برای شما  با برکت باشد و فعالیت هایتان مورد قبول حق قرار گیرد.    

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید