در سالروز ولادت باسعادت قمر بنی هاشم حضرت اباالفضل‌العباس علیه‌السلام و روز جانباز، چند هیأت از طرف حضرت آیت الله خامنه‌ای (مدظله العالی)با حضور در منازل تعدادی از جانبازان از رشادت، صبر و استقامت ایثارگران تجلیل کردند.

همچنین نمایندگان ولی فقیه در مراکز استان‌ها و ائمه جمعه سراسر کشور نیز به نمایندگی از رهبر معظم انقلاب اسلامی با حضور در منازل تعدادی از جانبازان سراسر کشور از این یادگاران گران‌قدر دفاع مقدس تجلیل کردند.

در مرکز استان گلستان ،آیت الله نورمفیدی نماینده ولی فقیه دراستان گلستان وامام جمعه گرگان با حضور در بیت جانبازان گرانقدر رضایی و عرب احمدی پیام و سلام گرم مقام معظم رهبری (مدظله العالی) را به این جانباز سرافراز گلستانی رساند.

 آیت الله سیدکاظم نورمفیدی در دیدارجانباز 70 درصدی (جانباز رضایی ) اظهار کرد: به دستوررهبر معظم انقلاب به دیدار شما آمدیم تا سلام ایشان را به شما برسانیم و امیدواریم سال جدید و میلاد جانباز کربلا بر شما مبارک باشد و انشالله شما هم از یاوران ایشان باشید.وی افزود: جانبازی نشانه ای از روح ایثار شما و انقلاب است، انشالله این علامت فردای قیامت موجب ارتقای شما در بهشت و افردی که شما آن ها را شفاعت می کنید شود.

 جانباز رضایی هم در این دیدار گفت: من از ناحیه فک و دهان ترکش خوردم و فکم از بین رفته بود و تا چند ما دهانم پر از باند بود تا خون وارد معده ام نشود در واقع صورتم به طور کامل نابود شده بود و در بیمارستان خاتم الانبیا آن را گراف کرده اند.وی افزود: چون خودمان خواسته ایم و به خواست خودمان در این منطقه بوده ایم هرگز پشیمان نیستم و بعد از بهبود هم با این شرایط دوباره به جبهه رفتم. وی ادامه داد: در حال حاضر چشم راستم نمی بیند و چشم چپم تنها 3 درصد نور دارد ووقتی هوا سرد می شود ریه هایم می سوزد اما وقتی هوا خوب است نه مشکلی ندارم.

 همچنین نماینده مقام معظم رهبری دراستان گلستان در دیدار با فرهاد عرب احمدی، جانباز 70 درصدی اظهار کرد: امروز روز جانباز است و ولادت حضرت قمربنی هاشم ابوالفضل عباس است که به شما تبریک می گوییم.وی افزود:  طبق دستور مقام معظم رهبری (مدظله العالی)قراربراین شده نمایندگان رهبرمعظم انقلاب در این ایام به دیدار جانبازان بروندو سلام ایشان را به شما جانبازان برسانیم و ماموریت داریم سلام ایشان را ابلاغ کنیم.وی افزود: جانبازی مانند سندی است که دلیل بر این است که شما جانبازان در راه انقلاب و اسلام عضوی از اعضای بدن خود رااز دست داده اید، در آخرت این نشانه و علامت برای شما و همه جانبازان در محضر ربوبی دلیل و برهانی است  که در آنجا هم برای خودتان و هم افرادی که شفاعت می کنید موجب ارتقای رتبه و مقام شوید.

 فرهاد عرب احمدی ، جانباز70 درصدی هم در این دیدار گفت: من در سال 63 در دو عملیات شرکت داشتم عملیات بدر در جزیره مجنون و در سال 64 عملیات والفجر 8 در فاو که مجروح شدم.وی افزود: در آن زمان من سرباز داوطلب خدمت بودم و زودتر از موعد سربازی ام به منطقه اعزام شدم و این در حالی بود که آن زمان خانواده ام اجازه نمی دادند من به جبهه بروم اما من رفتم.

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید