نماینده ولی فقیه در استان گلستان با بیان این که اتحاد نقشه دشمنان را خنثی می‌کند، گفت: باید در برابر نقشه‌های دشمن هوشیار باشیم.

آیت الله سیدکاظم نورمفیدی، ظهر شنبه در جمع مسلمانانی از کشور تایلند، اظهار کرد: امروزه دشمنان اسلام و عزت آن به دنبال این هستند که بین کشورهای مسلمان تفرقه ایجاد کنند.

وی افزود: این‌ها عوامل شیطان هستند زیرا خداوند از ما خواسته با هم یکی بوده و دل‌های ما به یکدیگر نزدیک باشد.

آیت الله نورمفیدی ادامه داد: بنابراین این ها دشمنان شیطان هستند که می‌خواهند بین ما دشمنی ایجاد کنند لذا ما باید هوشیار بوده و در دام شیطان و شیطان صفتان نیفتیم.

نماینده ولی فقیه در استان گلستان با بیان این که برخی از کشورهای اسلامی و رؤسای آن‌ها امروز گرفتار این بدبختی شده‌اند، اذعان کرد: این امر به نفع دشمن و رژیم صهیونیستی است.

وی بیان کرد: همه ما مسلمانان چه شیعه و چه سنی باید دست به دست هم دهیم تا بتوانیم با اتحاد نقشه دشمن را خنثی کنیم تا خداوند هم از ما راضی باشد.

آیت الله نورمفیدی تصریح کرد: اگر ما کاری کنیم که دشمن شاد شود مسلماً جایگاهی جز جهنم نخواهیم نداشت و اگر به دستور الهی عمل کنیم اهل بهشت بوده و در محضر پیامبر زندگی خواهیم کرد.

وی با بیان این که باید تلاش کنیم در دام نقشه‌های دشمن نیفتیم، ادامه داد: امیدوارم به سلامت به تایلند برگردید و همین سیاست و هدف را در آن جا دنبال کنید.

نماینده ولی فقیه در استان گلستان افزود: مخصوصاً کسانی که نقش مهم و تأثیرگذار در جامعه خود دارند مسئولیت آن‌ها سنگین‌تر است.

وی در پایان اتحاد شیعه و سنتی در استان گلستان را نمونه خوبی برای همدلی و دوستی برشمرد و گفت: در این جا هرکس طبق مذهب خود عمل می‌کند و مشکلی هم با یکدیگر نداریم و مانند برادر هستیم

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید