دفتر نماینده ولی فقیه در استان گلستان و امام جمعه گرگان با صدور پیامی از حضورتماشایی مردم استان در راهپیمایی ۲۲ بهمن سال١٣٩٦قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه گرگان ،متن این پیام به شرح زیر است:

 

           بسم الله الرحمن الرحیم

 

حضور چشمگير و باشكوه در راهپيمايي 22 بهمن نشان از آن دارد كه همه مردم شیعه و سنی استان گلستان، فارغ از گرايش ها و سلايق متفاوت سياسي براي استحكام بناي رفيع انقلاب، متحد و يك دل به ميدان آمده و آمادگي خود را براي مشاركت بيش از پيش اعلام مي نمايند.

 

مهم ترين پيام حضور مردم  این است که نظام در مسیر حفظ دستاوردها و تقویت پایه‌های این نظام مقدس حرکت می‌کند و با رهنمودهای مقام معظم رهبری مدظله العالی ، ‌عزت و سربلندی بیش از پیش کشور و ملت و تحقق آینده‌ای بهتر را در سرلوحه برنامه‌های خود قرار داده است.

 

دفتر نماینده ولی فقیه در استان گلستان و امام جمعه گرگان، از آحاد ملت مؤمن، خانواده معزز شهدا،‌ جانبازان انقلاب اسلامي و  مردم استان گلستان كه با  اراده بي نظير خود، جلوه دیگری از عظمت، اقتدار و میثاق ملی را به نمایش گذاشتند، قدردانی نموده و از تمامي كساني كه در ساماندهي اين شور مردمي تلاش نمودند ،تشكر نموده و سعادت، سربلندی و بهروزی همگان را در مسیر دستیابی همه جانبه به آرمان‌های تابناک انقلاب اسلامی، از درگاه خداوند منان مسألت می‌نماید.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید